JaunumiJaunumi

17.06.2019

E.Tavars: Braku meža ekspertīze atklāj izcilas dabas vērtības un nesmukumus Ērgļu domes rīcībā

“Pēc Latvijas Zaļās partijas (LZP) iniciatīvas veiktajā ekspertīzē Braku mežā atklātas izcilas dabas vērtības un saudzējami objekti ar kultūrvēsturisku nozīmi - pat krietni vairāk kā sākotnēji plānots! Uzsākot cīņu par Braku meža...lasīt tālāk »


12.06.2019

LZP: Pieprasām VARAM nekavējošu rīcību Zemgalē izlieto bīstamo ķīmisko atkritumu lividēšanā

“Vides aizsardzības un reģionālās ministrijas (VARAM) un tās pakļautībā esošā Valsts Vides dienesta (VVD) darbību imitējošā bezdarbība saistībā ar Zemgalē ļaunprātīgi izgāztajiem ķīmiskajiem atkritumiem ir bezatbildība pret...lasīt tālāk »


04.06.2019

E.Tavars tiekas ar Rīgas iedzīvotājiem, lai apspriestu rīcību pret koku ciršanu Ernestīnes iel

3.jūnijā, Rīgā Latvijas Zaļās partijas (LZP) valdes priekšsēdētājs Edgars Tavars tikās ar Ernestīnes ielas 8 daudzīvokļu nama iedzīvotājiem saistībā ar iepretim namam esošo plānoto koku izzāģēšanu, lai zemes gabalu pakļautu...lasīt tālāk »


03.06.2019

Pēc Latvijas Zaļās partijas pieteikuma tiesā rosina lietu pret Valsts meža dienestu par Braku meža aizsardzību

“Jau gandrīz pusgada garumā Latvijas Zaļā partija (LZP) centusies panākt, lai Valsts meža dienests (VMD) pildītu savas funkcijas un izvērtētu mūsu pieteikumu par mikrolieguma izveidi Braku mežā, tādēļ ar iesniegumu vērsāmies...lasīt tālāk »


18.05.2019

Intervija ar E.Tavaru: Ir pat labi, ka neesam šajā nožēlojamajā valdības koalīcijā

Šopavasar notika divu Zaļo un zemnieku savienību (ZZS) veidojošo partiju - Latvijas Zemnieku savienības (LZS) un Latvijas Zaļās partijas (LZP) - kongresi. Ko jūsu partijas ir secinājušas, kādus no nospraustajiem mērķiem varat...lasīt tālāk »


14.05.2019

LZP: Latvijai arī jāpasludina ārkārtas stāvoklis klimata jomā

“Latvijai jākļūst par trešo valsti, kas pasludina ārkārtas stāvokli klimata jomā. Vēl nesen lepojāmies ar otrās zaļākās pasaules valsts titulu, domājot kā uzkāpt uz augtākā zaļuma pjedestāla pakāpiena. IPBES globālais un...lasīt tālāk »


25.04.2019

E.Tavars: Aicinu Jēkabpils domes deputātus vienoti strādāt Jēkabpils labā nevis kalt apvērsuma plānus

“Jēkabpils pilsēta ir viens no labākajiem piemēriem valstī, kur beidzamo divu gadu laikā notikušas pozitīvas un vērienīgas pārmaiņas Latvijas Zaļās partijas (LZP) pārstāvja Raivja Ragaiņa kā domes priekšsēdētāja vadībā, pierādot,...lasīt tālāk »


27.03.2019

LZP par Braku meža mikrolieguma nevērtēšanu tiesāsies ar VMD

“Latvijas Zaļā partija (LZP) likumdošanā noteiktajā kārtībā apstrīdēja Valsts meža dienesta (VMD) atteikumu izveidot mikroliegumu Braku meža bioloģiski vērtīgajā daļā 5,50 ha platībā, jo uzskatīja, ka tas ir pretlikumīgs. Uz...lasīt tālāk »


19.03.2019

Latvijas Zaļās partijas 30.kongress notiks 20.aprīlī Ādažu kultūra centrā

Latvijas Zaļās partijas jubilejas -  30. kongress notiks š.g. 20. aprīlī plkst. 10:00 Ādažu Kultūras centrā Gaujas ielā 33A, Ādažos un tiks aizvadīts tuvojošos Eiropas Parlamenta vēlēšanu gaisotnē.    Viesu un...lasīt tālāk »


18.03.2019

E.Tavars un D.Reizniece - Ozola iesniedz CVK Zaļo un Zemnieku savienības sarakstu EP vēlēšanām

Šodien, 18.martā Edgars Tavars, Latvijas Zaļās partijas (LZP) valdes priekšsēdētājs kopā ar Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) saraksta uz Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanām Danu Reiznieci -Ozolu (LZS) iesniedza...lasīt tālāk »


18.03.2019

LZP iesniedz Rīgas būvvaldē priekšlikumus par teritoriju pie Botāniskā dārza - rosina Rīgas domei atpirkt un ierīkot rekreācijas zonu

Latvijas Zaļā partija (LZP), publiskās apspriešanas ietvaros, Rīgas būvvaldei paudusi noraidošu viedokli par 104 koku ciršanu Rīgā, Slokas ielā 45 pie LU Botāniskā dārza teritorijas un rosina Rīgas pašvaldību šo zemesgabalu...lasīt tālāk »


17.03.2019

LZP biedri piedalās piketā pret vairāk kā 100 koku izciršanu pie Botāniskā dārza

Svētdien, 17.martā, Rīgā, Hāmaņa muižas parkā, notika pikets pret ieceri Botāniskā dārza apkaimē izcirst aptuveni 100 kokus.  Kā iepriekš minēts pret šo nezaļo ieceri iebilst Latvijas Zaļā partija (LZP) uzsverot, ka plānotā...lasīt tālāk »


15.03.2019

Klimata pārmaiņu akcijā "Globālais streiks nākotnei" piedalās zaļie jaunieši un vecbiedri

Pievienojoties globālajai akcijai, 15. martā Rīgā simtiem skolēnu, studentu un citu cilvēku, kam rūp klimata pārmaiņu draudi, piedalījās akcijā "Globālais streiks nākotnei", mērojot ceļu no Vērmanes dārza līdz Doma...lasīt tālāk »


14.03.2019

A.Čakša Saeimas sēdē aicina atbalstīt pilsoņu iniciatīvu par bisfenola A aizliegšanu pārtikas iepakojumā

"Uzdrošinos apgalvot, ka esam pieļāvuši, ka gandrīz ikkatrs no mums ikdienā uzņem Bisfenolu A. Tā ir mūsu muļķība un bezatbildība, kas ietekmē veselību. Ja kādam šķiet, ka viņam, dzīvojot veselīgu dzīvesveidu, bisfenols A...lasīt tālāk »


Rāda no 1 līdz 15 no kopējiem 29

1

2

Nākošā >

Dalība organizācijās:Dalība organizācijās:

Zaļie rakstaZaļie raksta

 • Zaļā PartijaZaļā Partija

  Latvijas Zaļā partija iebilst pret Mārupes novada pašvaldības plāniem apbūvēt Jaunmārupes vecāko parku https://t.co/1uHZp1fRp1

 • kārliskārlis

  RT @PietiekPortals: Kā varētu komentēt pieņēmumus, ka ebreju 40 miljonu restitūcijā ieinteresētais Suharenko kungs ir par desmitiem reižu p…

 • viesturs silenieksviesturs silenieks

  Sējas ielā, Rīgas Bieriņu apkaimē jau pie diviem namiem uz ielas ir lielie puķu podi. Forši!! Smuki!! Liekat tik, k… https://t.co/kt5t20QYQH

 • viesturs silenieksviesturs silenieks

  @hokamons Ja mētājas uz ietves, brauktuves, velojoslas, veloceļa, tad traucē gan Tev, gan man. Un tā ir daudziem gadījies. Man vēl ne.

 • Edgars Tavars 🇱🇻Edgars Tavars 🇱🇻

  RT @JaunsLV: Krauze: Ja Šuplinska ir melojusi par LU dokumentiem, viņai jāpamet gan ministres, gan deputātes amats https://t.co/cZ2dTGxwgn

LZP notikumiLZP notikumi

20.aprīlis

Latvijas Zaļās partijas 30.kongress Ādažos

16.februāris

Latvijas Zaļās partijas darba seminārs Koknesē

13.janvāris

Latvijas Zaļās partijas dzimšanas diena

9.novembris

Konference Ikšķilē Latvijas Zaļās partijas pašvaldību vadītājiem un deputātiem “Pašvaldību teritoriālā reforma. Scenāriji. Riski. Ieguvumi ”

3.novembris

Latvijas Zaļās partijas darba seminārs Rīgā

6.oktobris

13.Saeimas vēlēšanas

23.-24.augusts

Zaļais laivu brauciens pa Irbes upi

28.jūlijs

ZZS sporta spēles (Balvi)

14.jūlijs

LZS jaunatnes nodaļas rīkotais Strītbola turnīrs (Ķekavā)

13.jūlijs

Rīgas nodaļu/biedru kopsapulce (Rīga)

12.jūlijs

Kurzemes nodaļu reģionālā kopsapulce (Stende)

11.jūlijs

Zemgales nodaļu reģionālā kopsapulce (Vecumnieki)

10. jūlijs

Vidzemes nodaļu reģionālā kopsapulce (Ogre)

6.jūlijs 

Latgales nodaļu reģionālā kopsapulce (Riebiņi)

7. aprīlis

Latvijas Zaļās partijas 29. kongress

27.janvāris

Rīgas/Pierīgas reģionālā konference Jūrmalā

13.janvāris 

Latvijas Zaļās partijas dzimšanas diena

Uzdod jautājumuUzdod jautājumu

Uzdod jautājumu