JaunumiJaunumi

13.03.2019

E.Tavars: Automašīnas ar ziemas riepām jāaprīko jau no 1. novembra līdz pat 1. aprīli

Ņemot vērā pēdējo gadu laikā neprognozējamos laika apstākļus, kad braukšanai bīstamais laiks var sākties agrāk un beigties vēlāk, ir jāmaina spēkā esošā likumdošana par ziemas riepu izmantošanu. Nosakot, ka automašīnas ar ziemas...lasīt tālāk »


11.03.2019

A.Čakša un E.Tavars ar Latvijas Nedzirdīgo savienības vadību pārrunā aktuālos problēmjautājumus

11. martā  Anda Čakša( 13.Saeimas deputāte) un Edgars Tavars (Latvijas Zaļās partijas valdes priekšsēdētājs) tikās ar Latvijas Nedzirdīgo savienības vadību - LNS prezidenti Sandru Gerenovsku un viceprezidentēm Brigitu Lazdu...lasīt tālāk »


09.03.2019

I.Priede: Nav skaidrs kā tiks veikta administratīvi teritoriālā reforma

Klāt pavasara pirmais mēnesis, bet astroloģiskais pavasaris jau sajūtās ienācis februārī. Netipiski, bet šobrīd daudzas lietas šķiet netipiskas. Saeima budžetu vēl nav pieņēmusi, un īsti nav arī zināms, kad tas notiks. Tāpēc ir...lasīt tālāk »


07.03.2019

LZP iebilst PRET 104 koku izciršanu Rīgā pie Botāniskā dārza

Latvijas Zaļā partija (LZP) uzskata, ka plānotā vairāk kā 100 koku izciršana Rīgā pie Botāniskā dārza teritorijas (Kuldīgas un Slokas ielas stūris) ir kārtējais noziegums pret Rīgas pilsētvidi un Pārdaugavas iedzīvotājiem....lasīt tālāk »


05.03.2019

LZP: Valsts meža dienesta atteikums Braku mežā izveidot mikroliegumu ir pretlikumīgs

Valsts meža dienests(VMD) atteicis Latvijas Zaļās partijas(LZP) pieteikumam izveidot mikroliegumu Braku meža bioloģiski vērtīgās daļas aizsardzībai, argumentējot to ar finansējuma trūkumu. LZP priekšsēdētājs Edgars Tavars...lasīt tālāk »


04.03.2019

Prezentēts ZZS deputātu kandidātu saraksts Eiropas Parlamenta vēlēšanām

4. martā, Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) iepazīstināja ar apvienības kandidātiem un programmu šā gada 25. maijā gaidāmajām Eiropas Parlamenta vēlēšanām. ZZS kandidātu sarakstā Eiropas Parlamenta vēlēšanām ir 16 Latvijas...lasīt tālāk »


25.10.2018

Saeima konceptuāli atbalsta depozīta sistēmas ieviešanu

Saeimas deputāti, 25.oktobrī, konceptuāli atbalstīja grozījumus Iepakojuma likumā, kas paredz ieviest depozīta sistēmu dzērienu iepakojumiem. Plānotās sistēmas mērķis ir nodrošināt maksimālu iepakojuma atkārtotu...lasīt tālāk »


04.09.2018

E.Tavars: Brīvību mēs esam sasnieguši, bet vides jomā darāmā daudz

2.septembrī, Rīgā Vakarbuļļu Zilā karoga pludmalē (Bolderāja) Vides aizsardzības klubs (VAK) aizvadīja trīsdesmito simbolisko  vides akciju “Lūgšana pie jūras”. Ar klātesošo simbolisko sadošanos rokās pie Baltijas jūras...lasīt tālāk »


03.09.2018

Sveicam Zinību dienā!

Skolas sirdspuksti ir skolēni,Bet skolas stiprums – skolotāja.Ja skola ir lukturis, kas dāvā gaismu,Tad skolotāja ir šī luktura liesmiņa.Ja skola ir burvju dzēriens, kas dod spēku,Tad skolotāja ir šī dzēriena biķeris.Ja skola...lasīt tālāk »


02.09.2018

Vecākā vides akcija “Lūgšana pie jūras” atzīmē 30.gadskārtu

Pirms 30 gadiem vides akcija “Lūgšana pie jūras” bija viens no Zaļās atmodas spilgtākajiem simboliem un vides akciju pirmsākumiem Latvijā. Vēl pirms  plašākām tautas masām zināmās akcijas “Baltijas ceļš”, jau 1988.gadā,...lasīt tālāk »


03.08.2018

Zaļo un zemnieku savienība iesniedz 13. Saeimas deputātu kandidātu sarakstus

Zaļo un zemnieku savienība ceturtdien, 2.augustā, Centrālajā Vēlēšanu komisijā iesniedza deputātu kandidātu sarakstus 13.Saeimas vēlēšanām. ZZS veido Latvijas Zemnieku savienība un Latvijas Zaļā partija. Apvienībai ir noslēgti...lasīt tālāk »


Raimonds Bergmanis: "Latvija ir aizsargāta un tāda arī paliks!"

"Latvija ir aizsargāta un tāda arī paliks!": stingri norāda Aizsardzības Ministrs, Zaļās partijas valdes loceklis Raimonds Bergmanis, uzstājoties starptautiskajā ārpolitikas un drošības forumā "Rīgas konference...lasīt tālāk »


Raimonds Bergmanis: "Latvija ir aizsargāta un tāda arī paliks!"

"Latvija ir aizsargāta un tāda arī paliks!": stingri norāda Aizsardzības Ministrs, Zaļās partijas valdes loceklis Raimonds Bergmanis, uzstājoties starptautiskajā ārpolitikas un drošības forumā "Rīgas konference...lasīt tālāk »


Raimonds Bergmanis: "Latvija ir aizsargāta un tāda arī paliks!"

"Latvija ir aizsargāta un tāda arī paliks!": stingri norāda Aizsardzības Ministrs, Zaļās partijas valdes loceklis Raimonds Bergmanis, uzstājoties starptautiskajā ārpolitikas un drošības forumā "Rīgas konference...lasīt tālāk »


Rāda no 16 līdz 29 no kopējiem 29

< Iepriekšējā

1

2

Dalība organizācijās:Dalība organizācijās:

Zaļie rakstaZaļie raksta

 • Zaļā PartijaZaļā Partija

  Latvijas Zaļā partija iebilst pret Mārupes novada pašvaldības plāniem apbūvēt Jaunmārupes vecāko parku https://t.co/1uHZp1fRp1

 • kārliskārlis

  RT @PietiekPortals: Kā varētu komentēt pieņēmumus, ka ebreju 40 miljonu restitūcijā ieinteresētais Suharenko kungs ir par desmitiem reižu p…

 • viesturs silenieksviesturs silenieks

  Sējas ielā, Rīgas Bieriņu apkaimē jau pie diviem namiem uz ielas ir lielie puķu podi. Forši!! Smuki!! Liekat tik, k… https://t.co/kt5t20QYQH

 • viesturs silenieksviesturs silenieks

  @hokamons Ja mētājas uz ietves, brauktuves, velojoslas, veloceļa, tad traucē gan Tev, gan man. Un tā ir daudziem gadījies. Man vēl ne.

 • Edgars Tavars 🇱🇻Edgars Tavars 🇱🇻

  RT @JaunsLV: Krauze: Ja Šuplinska ir melojusi par LU dokumentiem, viņai jāpamet gan ministres, gan deputātes amats https://t.co/cZ2dTGxwgn

LZP notikumiLZP notikumi

20.aprīlis

Latvijas Zaļās partijas 30.kongress Ādažos

16.februāris

Latvijas Zaļās partijas darba seminārs Koknesē

13.janvāris

Latvijas Zaļās partijas dzimšanas diena

9.novembris

Konference Ikšķilē Latvijas Zaļās partijas pašvaldību vadītājiem un deputātiem “Pašvaldību teritoriālā reforma. Scenāriji. Riski. Ieguvumi ”

3.novembris

Latvijas Zaļās partijas darba seminārs Rīgā

6.oktobris

13.Saeimas vēlēšanas

23.-24.augusts

Zaļais laivu brauciens pa Irbes upi

28.jūlijs

ZZS sporta spēles (Balvi)

14.jūlijs

LZS jaunatnes nodaļas rīkotais Strītbola turnīrs (Ķekavā)

13.jūlijs

Rīgas nodaļu/biedru kopsapulce (Rīga)

12.jūlijs

Kurzemes nodaļu reģionālā kopsapulce (Stende)

11.jūlijs

Zemgales nodaļu reģionālā kopsapulce (Vecumnieki)

10. jūlijs

Vidzemes nodaļu reģionālā kopsapulce (Ogre)

6.jūlijs 

Latgales nodaļu reģionālā kopsapulce (Riebiņi)

7. aprīlis

Latvijas Zaļās partijas 29. kongress

27.janvāris

Rīgas/Pierīgas reģionālā konference Jūrmalā

13.janvāris 

Latvijas Zaļās partijas dzimšanas diena

Uzdod jautājumuUzdod jautājumu

Uzdod jautājumu