JaunumiJaunumi

04.03.2019

Prezentēts ZZS deputātu kandidātu saraksts Eiropas Parlamenta vēlēšanām

4. martā, Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) iepazīstināja ar apvienības kandidātiem un programmu šā gada 25. maijā gaidāmajām Eiropas Parlamenta vēlēšanām. ZZS kandidātu sarakstā Eiropas Parlamenta vēlēšanām ir 16 Latvijas...lasīt tālāk »


25.10.2018

Saeima konceptuāli atbalsta depozīta sistēmas ieviešanu

Saeimas deputāti, 25.oktobrī, konceptuāli atbalstīja grozījumus Iepakojuma likumā, kas paredz ieviest depozīta sistēmu dzērienu iepakojumiem. Plānotās sistēmas mērķis ir nodrošināt maksimālu iepakojuma atkārtotu...lasīt tālāk »


04.09.2018

E.Tavars: Brīvību mēs esam sasnieguši, bet vides jomā darāmā daudz

2.septembrī, Rīgā Vakarbuļļu Zilā karoga pludmalē (Bolderāja) Vides aizsardzības klubs (VAK) aizvadīja trīsdesmito simbolisko  vides akciju “Lūgšana pie jūras”. Ar klātesošo simbolisko sadošanos rokās pie Baltijas jūras...lasīt tālāk »


03.09.2018

Sveicam Zinību dienā!

Skolas sirdspuksti ir skolēni,Bet skolas stiprums – skolotāja.Ja skola ir lukturis, kas dāvā gaismu,Tad skolotāja ir šī luktura liesmiņa.Ja skola ir burvju dzēriens, kas dod spēku,Tad skolotāja ir šī dzēriena biķeris.Ja skola...lasīt tālāk »


02.09.2018

Vecākā vides akcija “Lūgšana pie jūras” atzīmē 30.gadskārtu

Pirms 30 gadiem vides akcija “Lūgšana pie jūras” bija viens no Zaļās atmodas spilgtākajiem simboliem un vides akciju pirmsākumiem Latvijā. Vēl pirms  plašākām tautas masām zināmās akcijas “Baltijas ceļš”, jau 1988.gadā,...lasīt tālāk »


03.08.2018

Zaļo un zemnieku savienība iesniedz 13. Saeimas deputātu kandidātu sarakstus

Zaļo un zemnieku savienība ceturtdien, 2.augustā, Centrālajā Vēlēšanu komisijā iesniedza deputātu kandidātu sarakstus 13.Saeimas vēlēšanām. ZZS veido Latvijas Zemnieku savienība un Latvijas Zaļā partija. Apvienībai ir noslēgti...lasīt tālāk »


27.06.2018

E.Tavara intervija žurnālā "Deviņi vīri"

Apvērsums Latvijas Zaļajā partijā – arī tā tika dēvēta Edgara Tavara kļūšana par partijas līderi aprīlī notikušajā LZP kongresā, pastumjot malā līdzšinējos līderus Ingmāru Līdaku un Viesturu Silenieku. Opozīcija pat bija...lasīt tālāk »


19.06.2018

Bergmanis: Tauta, kas nezina savu vēsturi, ir lemta iznīcībai!

Aizsardzības ministra, Latvijas Zaļās partijas valdes locekļa Raimonda Bergmaņa uzruna Komunistiskā genocīda upuru piemiņas pasākumā Gulbenē. Godātie piemiņas pasākuma dalībnieki! Represētie, gulbenieši, karavīri! Latvijas...lasīt tālāk »


18.06.2018

“Atkritumu svēršana uzrāda pozitīvus rezultātus” – Jānis Lediņš, Jūrmalas domes deputāts, Latvijas Zaļās partijas valdes loceklis

“Atkritumu svēršana uzrāda pozitīvus rezultātus” – Jānis Lediņš, Jūrmalas domes deputāts, Latvijas Zaļās partijas valdes loceklis Depozīta sistēma, kuru piedāvā ministrija, vairāk ir tendēta uz bomzīti Autors - Jānis...lasīt tālāk »


14.06.2018

Latvijā piemin 14. jūnija deportāciju upurus

77 gadi kopš 1941. gada 14. jūnija deportācijām – visā Latvijā ceturtdien ar atceres un piemiņas pasākumiem piemin Padomju Savienības masveida deportācijas, kurās cieta vairāk nekā 15 tūkstoši Latvijas iedzīvotāju. Pieminot...lasīt tālāk »


11.06.2018

Vasaras meža veltes zāļu tējām

Mežs ir kā īsta bagātību krātuve, tēlaini izsakoties – dabas lielveikals. Tur var rast ne tikai pārtikā noderīgas ogas un medījumus, bet arī malku, kas ziemā sasildīs, un dabīgus ārstniecības līdzekļus, kas palīdz pret dažādām...lasīt tālāk »


07.06.2018

E.Tavars: Kas ir latviskā dzīvesziņa 21. gadsimtā?

2014. gada jūnijā Latvijas parlaments papildināja Latvijas Satversmi ar preambulu, kurā cita starpā tika ierakstīts, ka “Latvijas identitāti Eiropas kultūrtelpā kopš senlaikiem veido latviešu un lībiešu tradīcijas, latviskā...lasīt tālāk »


25.05.2018

E.Tavara intervija žurnālā "Kas Jauns"

Sarunā ar Latvijas Zaļās partijas priekšsēdētāju Edgaru Tavaru cenšamies noskaidrot, kas vispār ir zaļais dzīvesveids un kā, pērkot pašmāju produktus, var panākt Latvijas uzplaukumu.  Uzskatu, ka, lai Latvija...lasīt tālāk »


25.05.2018

E.Tavara intervija žurnālā OK! "Burvīgā Latvija"

"Nav nekā labāka par būšanu dabā,” ir pārliecināts Edgars Tavars, Latvijas Zaļās partijas priekšsēdētājs un Zaļo un zemnieku savienības valdes loceklis.  Lai gan šī vasara viņam solās būt īpaši spraiga, politiķis ir...lasīt tālāk »


Raimonds Bergmanis: "Latvija ir aizsargāta un tāda arī paliks!"

"Latvija ir aizsargāta un tāda arī paliks!": stingri norāda Aizsardzības Ministrs, Zaļās partijas valdes loceklis Raimonds Bergmanis, uzstājoties starptautiskajā ārpolitikas un drošības forumā "Rīgas konference...lasīt tālāk »


Rāda no 16 līdz 30 no kopējiem 32

< Iepriekšējā

1

2

3

Nākošā >

Dalība organizācijās:Dalība organizācijās:

Zaļie rakstaZaļie raksta

 • kārliskārlis

  RT @elitaveidemane: CVK vadītāju @arniscimdars rosināja nomainīt politpulciņš Attīstībai/Par. ar motivāciju: esot jālūkojas pēc jaunām pie…

 • kārliskārlis

  @edgarskupcs Dīķī, bet tādā palielā.

 • Edgars Tavars 🇱🇻Edgars Tavars 🇱🇻

  RT @karlis_serzants: Un kāpēc gan nepalielīties? 2,8 kilogramu smagi un 54 cm gari līņi bieži vis negadās... https://t.co/RBgpyqKUtZ

 • kārliskārlis

  Un kāpēc gan nepalielīties? 2,8 kilogramu smagi un 54 cm gari līņi bieži vis negadās... https://t.co/RBgpyqKUtZ

 • viesturs silenieksviesturs silenieks

  #worldbicycleday #joy2bike https://t.co/XMCBTUvZdm

LZP notikumiLZP notikumi

20.aprīlis

Latvijas Zaļās partijas 30.kongress Ādažos

16.februāris

Latvijas Zaļās partijas darba seminārs Koknesē

13.janvāris

Latvijas Zaļās partijas dzimšanas diena

9.novembris

Konference Ikšķilē Latvijas Zaļās partijas pašvaldību vadītājiem un deputātiem “Pašvaldību teritoriālā reforma. Scenāriji. Riski. Ieguvumi ”

3.novembris

Latvijas Zaļās partijas darba seminārs Rīgā

6.oktobris

13.Saeimas vēlēšanas

23.-24.augusts

Zaļais laivu brauciens pa Irbes upi

28.jūlijs

ZZS sporta spēles (Balvi)

14.jūlijs

LZS jaunatnes nodaļas rīkotais Strītbola turnīrs (Ķekavā)

13.jūlijs

Rīgas nodaļu/biedru kopsapulce (Rīga)

12.jūlijs

Kurzemes nodaļu reģionālā kopsapulce (Stende)

11.jūlijs

Zemgales nodaļu reģionālā kopsapulce (Vecumnieki)

10. jūlijs

Vidzemes nodaļu reģionālā kopsapulce (Ogre)

6.jūlijs 

Latgales nodaļu reģionālā kopsapulce (Riebiņi)

7. aprīlis

Latvijas Zaļās partijas 29. kongress

27.janvāris

Rīgas/Pierīgas reģionālā konference Jūrmalā

13.janvāris 

Latvijas Zaļās partijas dzimšanas diena

Uzdod jautājumuUzdod jautājumu

Uzdod jautājumu