Latvijas Zaļās partijas pašvaldību deputātiLatvijas Zaļās partijas pašvaldību deputāti

Latvijas Zaļajai partijai ir 89 deputāti 33 pašvaldībās.

  1. Alūksnes novads: Viola Aija Kaparšmite
  2. Amatas novads: Guna Kalniņa-Priede
  3. Ādažu novads - Gundars Bojārs, Raitis Kubuliņš
  4. Baldones novads: Viola Āboltiņa
  5. Balvu novads: Pēteris Kalniņš, Sandra Kindzule, Sandis Puks
  6. Bauskas novads: Arnolds Jātnieks
  7. Brocēnu novadsSolvita Dūklava, Ligita Berga, Daila Frīdmane, Ārijs Sproģis, Ilze Tomanoviča-Barone, Zigmunds Zaļenko, Jānis Sergejenko, Daina Gredzena, Lidija Bleidele
  8. Burtnieku novads: Jānis Leitis, Jānis Ķibermanis
  9. Cēsu novads: Artis Malkavs
  10. Garkalnes novads: Jānis Frišfelds
  11. Ikšķiles novads: Indulis Trapiņš, Jānis Hartmanis, Valentīns Špēlis, Arvīds Akmanis, Juris Saratovs, Juris Rudens, Agita Kābele
  12. Jēkabpils novads: Anita Lemaka
  13. Jēkabpils: Raivis Ragainis, Aigars Nitišs
  14. Kandavas novads: Inga Priede, Guntars Indriksons, Egils Bariss, Inna Jēkabsone
  15. Jūrmala:Jānis Lediņš
  16. Kārsavas novads: Ināra Silicka
  17. Ķeguma novads: Roberts Ozols, Viesturs Kļava
  18. Ķekavas novads - Voldemārs Pozņaks
  19. Kokneses novads: Dainis Vingris, Jānis Miezītis, Dāvis Kalniņš, Pēteris Keišs, Henriks Ločmelis, Ivars Māliņš, Aigars Kalniņš, Māris Reinbergs, Valdis Silovs, Edgars Mikāls
  20. Ogres novads: Artūrs Mangulis, Edīte Strazdiņa, Ojārs Atslēdziņš
  21. Ozolnieku novads: Rasma Skruļa, Jānis Kažotnieks, Andris Ozoliņš
  22. Preiļu novads - Māris Leikučs, Zigmārs Erts
  23. Riebiņu novads: Pēteris Rožinskis, Jāzeps Ivanāns, Dainis Alžāns, Maigonis Mediņš, Margarita Krole, Arnis Opolais, Alberts Upenieks, Marija Bernāre
  24. Rēzeknes pilsēta - Juris Guntis - Vjakse
  25. Rojas novads: Eva Kārkliņa, Haralds Valdemārs, Mareks Štāls, Jānis Kalniņš, Inga Otmane,
  26. Ropažu novads: Vladislavs Šlēgelmilhs
  27. Salaspils novads: Andrejs Svilāns, Zigmārs Zeimulis
  28. Saldus novads: Māris Zusts, Inta Vanaga, Vineta Vovere
  29. Saulkrastu novads: Bruno Veide, Ivars Veide
  30. Talsu novads: Alfons Spēks, Andis Āboliņš
  31. Tukuma novads - Agris Zvaigzneskalns, Kaspars Liepa, Reinis Duksītis
  32. Vecumnieku novads: Jānis Kovals
  33. Viļakas novads: Aleksandrs Tihomirovs

 

 

www.zp.lv/lv/cilveki/deputati-pasvaldibas/