JaunumiJaunumi

22.09.2016 15:55

A.Čakša, V.Silenieks un E.Tavars aktīvi iesaistās "Diena bez auto" akcijā

22. septembrī atzīmē „Diena bez auto”, tāpēc visi, arī tie, kuri ikdienā izmanto auto, tika aicināti šodien spēkratus atstāt mājās un doties ikdienas gaitās ar velosipēdu, kājām vai citu videi draudzīgu auto.

Ikgadēji šīs akcijas atbalstītāji ir Latvijas Zaļās partijas līdzpriekšsēdētājs Viesturs Silenieks, valdes priekšsēdētājs Edgars Tavars, bet šogad zaļajam piemēram sekoja arī veselības ministre Anda Čakša.

„Lielas lietas veidojas no maziem sīkumiem, tāpat arī pie labas veselības mēs varam tikt maz pamazām dažādus ikdienas ieradumus aizstājot ar citiem. Protams, mēs visi mēdzam ikdienā grēkot attiecībā gan pret sevi, gan pret apkārtējo vidi, lai arī zinām – kā rīkoties būtu pareizi, izvēlamies vieglāko ceļu. Taču svarīgi, lai mēs maz pamazām, apzināti un neatlaidīgi savu ikdienu papildinām ar veselīgām aktivitātēm – vai tā būtu ūdens glāze katru rītu, pastaiga katru vakaru, dārzeņi pusdienās katru dienu. Kaut kas, kas mums ir pieņemams un patīkams. Tāpēc man ir liels prieks ikdienā Rīgā redzēt tik daudz velobraucēju, kas izdarījuši apzinātu izvēli par labu labākai un veselīgai dzīvei", pauda A.Čakša.

Lai visiem izdodas katru dienu dienu nodzīvot arvien videi draudzīgāk, veidojot mūsu pasauli tīrāku un zaļāku!