JaunumiJaunumi

03.03.2017 21:56

Aizsardzības ministrs R.Bergmanis atklāj aizsardzības nozares “Industrijas dienas 2017”

2.martā, Latvijas Nacionālajā aizsardzības akadēmijā aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis (ZZS/LZP) atklāja “Industrijas dienas 2017”, ko rīko Aizsardzības ministrija sadarbībā ar Latvijas Drošības un aizsardzības industriju federāciju, lai iepazīstinātu uzņēmējus un zinātniekus ar Nacionālo bruņoto spēku vajadzībām apgādes jomā.

Pasākuma atklāšanā bija apskatāms arī vairāku Latvijas uzņēmumu piedāvājums, piemēram, bezpilota lidaparāti, sakaru aprīkojums, konteinera tipa mobilās noliktavas un formas tērpi.

“Industrijas dienu 2017” mērķis ir informēt uzņēmējus par aizsardzības nozares tuvāko gadu iepirkumu plāniem, uzklausīt industrijas pārstāvju un pētnieku ieceres attiecībā uz jaunu militāras vai divējādas nozīmes produktu un pakalpojumu attīstīšanu, kā arī veicināt dialogu starp aizsardzības nozari un Latvijas ražotājiem par iespējām piedalīties Nacionālo bruņoto spēku spēju attīstībā un uzturēšanā. Dalībniekiem tāpat būs pieejama informācija par sadarbības iespējām ar NATO un atsevišķu sabiedroto valstu iepirkumu aģentūrām.