Par Latvijas tautas un dabas dzīvotspēju Latvijā!

Jaunumi

30.04.2013 11:07

Belēvičs: Ušakova kungs nav izturējis pārbaudījumu ar naudu

Intervija šodienas TV raidījumā "Labrīt, Latvija".

 

Ušakovam kļūstot par Rīgas mēru nebija pieredze darbā ar lielu naudu, un Ušakova kungs nav izturējis pārbaudījumu ar naudu, tā šorīt raidījumam "Labrīt, Latvija!" sacīja Latvijas Zaļās partijas Rīgas mēra kandidāts Guntis Belēvičs.


Kā pozitīvo līdzšinējās Rīgas domes darbā Belēvičs minēja bezmakas sabiedrisko transportu senioriem un bērniem, tāpat Belēvičs uzteica šī brīža Rīgas domes priekšsēdētāja spēju komunicēt ar Rīdziniekiem.


Kā vienu no savām prioritātēm Belēvičs minēja Rīgas gaisa kvalitātes uzlabošanu, tāpat viņš norādīja, ka ar steigu ir nepieciešams veikt jaunu ieteikmes uz vidi novērtējumu Kundziņsalā topošajā "Riga fertilizer terminal" minerālmēslu pārkraušanas terminālī.

 

<object width="560" height="315" data="http://www.youtube.com/v/bVdty6XwiPk?version=3&amp;hl=en_US" type="application/x-shockwave-flash"> <param name="data" value="http://www.youtube.com/v/bVdty6XwiPk?version=3&amp;hl=en_US" /> <param name="allowFullScreen" value="true" /> <param name="allowscriptaccess" value="always" /> <param name="src" value="http://www.youtube.com/v/bVdty6XwiPk?version=3&amp;hl=en_US" /> <param name="allowfullscreen" value="true" /> </object>

 

Avots: ltv.lv