Par Latvijas tautas un dabas dzīvotspēju Latvijā!

Jaunumi

05.06.2012 08:12

Cik izdevīgi Latvijai ir piedalīties Visaginas AES projektā?

Latvija vēl svārstās, vai pievienoties Lietuvas iecerētajam Visaginas atomelektrostacijas (AES) projektam. Līdz 28. jūnijam Lietuva gaida atbildi. Vai dalība Visaginas AES atrisinās Latvijas enerģētiskās atkarības situāciju? Ko ar līdzīgu ieguldījumu enerģētikas nozarē – vidēji miljardu eiro – varētu izdarīt Latvijas ekonomikas labā?

Sabiedriskās politikas portāla politika.lv un Konrāda Adenauera fonda kopīgi rīko domu apmaiņu "Cik izdevīgi Latvijai ir piedalīties Visaginas AES projektā?" šā gada 13. jūnijā plkst. 18:00-20:00 Birojnīcā, Berga bazārā (ieeja no Dzirnavu ielas).

Par Latvijas iesaistes izdevīgumu Visaginas atomelektrostacijas celtniecībā un enerģētikas neatkarību diskutēs ekonomikas ministrs Daniels Pavļuts, Sabiedriskās politikas centra PROVIDUS pētnieks Reinis Āboltiņš, AS „Latvenergo” valdes priekšsēdētājs Āris Žīgurs, Bioenerģijas asociācijas valdes loceklis Edgars Vīgants.

Domu apmaiņu vadīs žurnāliste Baiba Strautmane.

Diskusija būs vērojama arī tiešraidē politika.lv un K. Adenauera fonda mājas lapā. Birojnīcā vietu skaits ir ierobežots. Lūdzu, piesakieties dalībai diskusijā, rakstot uz
e-pastu straustina(at)politika.lv līdz 11. jūnijam.

Plašāka informācija: Ilze Straustiņa, politika.lv producente, straustina(at)politika.lv

 

Avots: Politika.lv