JaunumiJaunumi

01.09.2016 17:53

Deputāts A.Rasmanis tiekas ar jaunajiem sporta jomas entuziastiem

31.augustā Saeimas deputāts, pieckārtējais pasaules čempions motokrosā blakusvāģiem Artis Rasmanis (LZP) tikās ar jauno motosporta entuziastu Nikiju Platkeviču un biedrības "Latvijas Olimpiešu klubs" pārstāvi, lai pārrunātu aktualitātes un ar motosporta attīstību saistībās problēmas Latvijā.

N.Platkevičs iepazīstināja ar savu ieceri par jaunas, motosportistiem aktuālas trases izveidi Inčukalnā, kā arī ar šo projektu saistītās problēmas, kas kavē trases nodošanu ekspluatācijā. N.Platkevičs uzsvēra, ka joprojām jaunatnes vidū ir dzīva interese par tehniskajiem sporta veidiem, tāpēc, lai vairāk spodrinātu šī sporta veida tēlu un prestižu, priecātos, ja par šo sporta veidu tiktu vairāk ieinteresēta un informēta sabiedrība.

A.Rasmanis dalījās ar savu personisko pieredzi motosportā, kā arī iepazīstināja ar viņa iniciētajām un izmaiņām Sporta likumā, kas veicinās motosporta drošības apsvērumu ievērošanu motosporta sacensību laikā.

Tikšanās izskaņā kopā ar olimpiešu kluba pārstāvi B.Veisu deputāts pārrunāja aktualitātes sporta nozarē, kā arī ieskicēja Saeimas sporta apakškomisijas jaunās darba sesijas galvenos uzdevumus, lai veicinātu sportiskas un veselīgas nācijas attīstību.