JaunumiJaunumi

08.09.2016 12:45

Deputāts J.Trupovnieks noorganizē tikšanos ar SM parlamentāro sekretāru un Viļakas novada mēru par novada ceļu un TV apraides jautājumiem

7.septembrī Saeimā, notika 12.Saeimas deputāta Jāņa Trupovnieka (ZZS/LZP) iniciēta tikšanās, kurā piedalījās Viļakas novada domes priekšsēdētājs Sergejs Maksimovs (Latgales partija) un Satiksmes ministrijas parlamentārais sekretārs Edgars Tavars (LZP).

Tikšanās laikā klātesošie pārrunāja Viļakas novada ceļu infrastruktūras jautājumus un problemātiku Viļakas un līdzās esošajā Balvu novadā, kas ir būtiska līdzsvarotai reģionālajai attīstībai.

Tāpat Viļakas novada domes priekšsēdētājs vēlreiz aktualizēja jautājumu par Latvijas bezmaksas apraides televīzijas un radio kanālu pieejamību Latgalē, kas ir būtiski, lai mazinātu Krievijas masu saziņas līdzekļu dominanci reģionā.

E.Tavars pauda gatavību tuvākā mēneša laikā doties uz Viļakas un Balvu novadiem, lai novērtētu situāciju klātienē, kā arī pateicās deputātam Jānim Trupovniekam par organizēto tikšanos, uzsverot pašvaldību un Saeimas deputātu sadarbības nozīmi reģionālo jautājumu izskatīšanai un risināšanai.