Par Latvijas tautas un dabas dzīvotspēju Latvijā!

Jaunumi

25.05.2018 12:22

E.Tavara intervija žurnālā OK! "Burvīgā Latvija"

"Nav nekā labāka par būšanu dabā,” ir pārliecināts Edgars Tavars, Latvijas Zaļās partijas priekšsēdētājs un Zaļo un zemnieku savienības valdes loceklis. 

Lai gan šī vasara viņam solās būt īpaši spraiga, politiķis ir pārliecināts, ka vismaz uz nedēļu kopā ar ģimeni – sievu Anneli un dēliem Henriju (7) un Franku (4) – izdosies izrauties, lai izbaudītu Latvijas vasaras skaistumu. Tā kā Tavaru ģimene ir pieredzējuši Latvijas apceļotāji, Edgars iesaka, kā izbaudīt vasaru, ceļojot pa mūsu pašu ceļiem.

Bioloģiskās saimniecības

Ik vasaru ģimenes brīvdienām cenšamies ieplānot vismaz septiņas dienas un šajā nedēļā katru nakti paliekam citā vietā. Iedvesmu smeļamies Lauku ceļotāja (celotajs.lv) ceļvedī un parasti izvēlamies bioloģiskās lauku saimniecības. Tā ir fantastiska iespēja izbaudīt dabas klātesamību, satikties ar vietējiem cilvēkiem, kā arī brokastis, pusdienas un vakariņas baudīt no pilnīgi dabiskiem vietējiem produktiem. Arī ikdienā labāk izvēlamies samaksāt mazliet vairāk, dodot priekšroku pašmāju produktiem, kas ir audzēti tepat Latvijā, nevis ievesti no tālām zemēm, audzēti un apstrādāti ar nezināmām metodēm. Rezultātā tas sanāk izdevīgāk – gan veselība mazāk maitājas, gan naudiņa paliek Latvijas ražotājiem, nevis aizplūst svešiem.

 

Pilnu interviju lasiet žurnāla OK! jūnija numurā (skat.pielikumu).