JaunumiJaunumi

17.09.2016 17:42

E.Tavars: AirBaltic nedrīkst iemigt, liekot uz likmes drošību

16.septembrī Satiksmes ministra Ulda Auguļa vadītās sanāksmes laikā, kurā tikās visas iestādes, kuras ir Satiksmes ministrijas pārraudzībā, ar aviosabiedrības “AirBaltic” vadības pārstāvjiem tika panākta vienošanās par nepieciešamajiem preventīviem soļiem, kas jāveic lidsabiedrībai, lai nodrošinātu maksimālu pasažieru un apkalpes drošību. Šodienas gadījums pierāda – Satiksmes ministrijas prasības “AirBaltic” jāpilda nekavējoties un drošības kontrolei jābūt vēl stingrākai, uzskata Satiksmes ministrijas parlamentārais sekretārs Edgars Tavars (LZP).

“Mēs nedrīkstam sevi mierināt ar domu, ka pasaulē šādi gadījumi avioindustrijā notiek gandrīz katru dienu. Mums ir tikai viena nacionāla aviokompānija un šī kompānija nedrīkst iemigt “ziemas miegā” uz likmes liekot cilvēku drošību. Īpaši ņemot  vērā, ka šis nav pirmais gadījums kompānijas nesenā vēsturē.

Lepojos ar “AirBaltic” piederošās lidmašīnas «Bombardier Q400» pilotu un visas apkalpes augsto profesionalitāti, pateicoties kurai šodien gaisa kuģis tika nosēdināts bez problēmām. Neviens nav cietis un par to es esmu bezgala priecīgs.

Paldies Satiksmes ministrijas kolēģiem, Latvijas Gaisa satiksmei, lidostai Rīga, Civilās aviācijas aģentūrai un AirBaltic operatīviem darbiniekiem, kuri reaģēja un veica visas darbības augstākajā līmenī,” E. Tavars.