Par Latvijas tautas un dabas dzīvotspēju Latvijā!

Jaunumi

02.09.2016 21:12

E.Tavars piedalās LZP Jaunatnes nodaļas sanāksmē

31.augustā Latvijas Zaļās partijas (LZP) valdes priekšsēdētājs Edgars Tavars piedalījās LZP Jaunatnes nodaļas sanāksmē.

Sanāksmes laikā tika apspriestas vasaras nodaļas aktivitātes un dalība dažādos pasākumos - Zaļo un Zemnieku savienības sporta spēlēs, nodaļas beidra Gustava Gudzuka piedalīšanās vides aizsardzības vasaras skolā Polijā ( sadarbībā ar Vides aizsardzības klubu), nodaļas dalība Rīgas svētku Cartoon rallijā, nodaļas biedra Renāra Vītola piedalīšanas Zviedrijas vēstniecības pasākumā un citas aktualitātes.

Savukārt E.Tavars iepazīstināja ar informāciju par partijas darbu, uzsāktajiem priekšdarbiem, gatavojoties 2017.gada pašvaldību vēlēšanām un atbildēja uz klātesošo biedru jautājumiem.

"Priecē mūsu zaļo jauniešu erudīcija, zinātnkāre un orientēšanās politiskajos procesos Latvijā un Eiropā. Latvijas politikai ir akūti nepieciešami jauni papildspēki", norādīja E.Tavars un aicināja jauniešus aktīvi piedalīties partijas organizētajos pasākumos, semināros un kompetences celšanas treniņos.

Nodaļas biedrs Filips Kapustins īsumā iepazīstināja ar sava bakalaura darba, kurš bija veltīts zaļo partiju darba analīzei Eiropā, secinājumiem, tāpat nodaļa ieskicēja turpmāk veicamos darbus nodaļas stiprināšanai un biedru kompetences veicināšanai dažādās jomās.