JaunumiJaunumi

26.08.2016 10:33

E.Tavars piedalās LZP Jūrmalas nodaļas sanāksmē

24.augustā, Jūrmalā norisinājās Latvijas Zaļās partijas (LZP) Jūrmalas nodaļas sanāksme, kurā piedalījās LZP valdes priekšsēdētājs Edgars Tavars.

Sanāksmes sākumā nodaļas vadītājs Jānis Lediņš iepazīstināja nodaļas biedrus ar aktualitātēm Jūrmalas pilsētā un pašvaldības darbā, informējot par pilsētas teritrijas plānojuma virzības gaitu, pilsētas ielu un ceļu remontiem, vides jautājumiem un kultūras norisēmu u.c. jautājumiem.

Nodaļas biedrs Juris Fogelis klātesošos informēja par nodaļas biedru dalību LZP un Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) organizētajos pasākumos - ZZS sporta spēlēm Alojā, kur LZP Jūrmalas nodaļa ieguva 1.vietu vadības sacensībās un Rojā noritējušo ikgadējo LZP laivu braucienu.

Nodaļas vadītājs J.Lediņš.aicināja biedrus sniegt komentārus, priekšlikumus un viedokļus nodaļas darba, pašvaldības domes darba un pilsētas atttīstības uzlabošanai, aicinot ikvienu biedru aktīvi iesaistīties Jūrmalas attīstības veicināšanā.

Savukārt E.Tavars informēja klātesošos par aktualitātēm partijas un valdības darbā, padziļināti iepazīstinot ar 2017.gada Valsts budžeta veidošanas gaitu un galvenajiem uzstādījumiem.