JaunumiJaunumi

02.11.2016 19:01

E.Tavars un J.Trupovnieks piedalās LZP Rēzeknes nodaļas sanāksmē

1.novembrī, Rēzeknē notika Latvijas Zaļās partijas (LZP)Rēzeknes nodaļas sanāksme, kurā piedalījās LZP valdes priekšsēdētājs Edgars Tavars un 12.Saeimas deputāts Jānis Trupovnieks.

Sanāksmes sākumā nodaļas vadītājs J.G.Vjakse lūdza E.Tavaru un J.Trupovnieku sniegt īstu pārskatu par partijas, valdības un Saeimas darbu.

Sniegtajā informācijā E.Tavars uzsvēra 2017.gada valsts budžeta veidošanas procesu, informējot par būtiskākajiem aspektiem, kas atstās ietekmi uz lielāko daļu Latvijas iedzīvotāju. Biedri aktīvi intresējās par plānotajām izmaiņām attiecībā uz mazo uzņēmējdarbību un mikrouzņēmumu nodokļu politiku. Rēzeknes biedri uzsvēra, ka mikrouzņēmumu sistēma Latgales reģionā ir ļoti liels atbalsts vietējiem uzņēmējiem un pauda bažas par nodarbinātības kritumu, ja atbalsta mehānismi mazajiem uzņēmumiem vairs netiks īstenoti.

Savukārt J.Trupovnieks, kurš pilda arī Veselības ministrijas parlamentārā sekretāra pienākumus informēja par plānotajām reformām veselības aprūpē, uzsverot ietekmi tieši uz Rēzeknes pilsētu.

Otrajā sanāksmes daļā E.Tavars sniedza informāciju par gatavošanos pašvaldību vēlēšanām, aicinot biedrus būt aktīvus vietējos politiskajos procesos.

Pateicamies LZP Rēzeknes nodaļas biedriem par izrādīto viesmīlību un konstruktīvo diskusiju!