Par Latvijas tautas un dabas dzīvotspēju Latvijā!

Jaunumi

21.05.2012 14:44

Kampaņa zaļākai dzīvei - "Esi Zaļais!"

No 2012.gada 14.maijam līdz 31.augustam Latvijas Zaļais punkts sadarbībā ar 27 atkritumu apsaimniekotājiem organizē Vislatvijas informatīvo kampaņu „Esi Zaļais!”.

Tās ietvaros vēl nešķirojošie iedzīvotāji tiks motivēti šķirot, jau šķirojošajiem atgādinās, kā šķirojams pareizi un organizēs foto konkursu, lai lauztu mītu, ka atkritumu šķirošana ir sarežģīta un neērta.

Pieprasi konteineru!

70% no šobrīd atkritumus nešķirojošajiem rīdziniekiem nekavējoties sāktu šķirot atkritumus, ja viņu dzīvesvietas tuvumā tiktu nodrošināti šķirošanas konteineri – šo faktu atklāja pērnā gada nogalē SKDS veiktais pētījums. Lai novērstu šo šķērsli, turklāt atkritumu šķirošanas konteinerus iegūtu tieši tie rīdzinieki, kuri to vēlas, Latvijas Zaļais punkts ir izveidojis elektronisku platformu, kura būtiski atvieglos saziņu starp šķirot gatavajiem iedzīvotājiem un atkritumu apsaimniekotāju: sākot ar 2012.gada 14.maiju, ikvienam Rīgas daudzdzīvokļu nama iemītniekam ir iespēja pieprasīt un bez maksas* saņemt šķirošanas konteineru komplektu savā pagalmā.

Viss, kas tev ir jāizdara, lai turpmāk arī pie tavas mājas būtu šķirošanas konteineri, ir jāaizpilda pieteikuma anketa. Pēc pieteikuma saņemšanas uzņēmuma SIA "Eko Rīga" pārstāvji sazināsies ar tavu apsaimniekotāju, lai vienotos par konteineru uzstādīšanu.

link-button.png

 

* Konteinerus bez maksas uzstāda "Eko Rīga" klientiem. Citu atkritumu apsaimniekotāju klientiem - par simbolisku samaksu, kas sedz transporta izmaksas.

Avots: Latvijas Zaļais punkts