JaunumiJaunumi

19.10.2016 10:35

Kārsavas novads un A.Kļaviņa uzņēmums SIA"Gandrs" saņem VARAM atzinību "Draudzīgs velosipēdistam 2016"

Septembra nogalē Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija,  noslēdzoties Eiropas Mobilitātes nedēļai (EMN) Latvijā, apbalvoja konkursa “Draudzīgs velosipēdistam” laureātus – pašvaldības, uzņēmums un NVO, kas šogad sniegušas ieguldījumu velo kultūras veicināšanā Latvijā. Kopumā konkursa noslēguma pasākumā tika sumināti 12 uzņēmumi un pašvaldības par jaunu velo novietņu un velo infrastruktūras izveidi. Savukārt 28 organizācijas tika suminātas par atraktīviem velo pasākumiem un vietējā tūrisma attīstīšanu.

Konkursa nominācijā kategorijā "Velo satiksmi un velo kultūru veicinoša organizācija" atzinības rakstus ieguva zaļā Kārsavas novada pašvaldība par dalību velo maršruta Rypoj Vasals izveidē, kā arī Latvijas Zalās partijas (LZP) valdes locekļa un Saeimas deputāta Askolda Kļaviņa uzņēmums SIA "Gandrs" par velo orientēšanās pasākuma Gandrs Velo pasaka organizēšanu.

Konkurss “Draudzīgs velosipēdistam” norisinās jau otro gadu. Tā mērķis ir izcelt labās prakses piemērus velosipēdistiem draudzīgas infrastruktūras veidošanā, kā arī velotūrismu veicināšanā un dalīties ar labo pieredzi riteņbraukšanas pasākumu organizēšanā. Šajā konkursā bija aicinātas piedalīties pašvaldības, iestādes un nevalstiskās organizācijas.

Esam lepni par novērtējumu mūsu zaļo kolēģu paveikto riteņbraukšanas veicināšanā Latvijā!