JaunumiJaunumi

19.09.2016 18:22

Kokneses lielākajos tūrisma objektos uzstādīti moderni tūristu plūsmas skaitītāji

Kokneses novada dome novada ievērojamākajos tūrisma objektos - Likteņdārzā un Kokneses pilsdrupās ir uzsākusi efektīvu tūristu plūsmas noteikšanu ar modernu tehnoloģiju. Šī sistēma, ko uzstādījusi SIA „Datu tehnoloģiju grupa”, balstīta uz IP kameru darbību un izceļas ar to, ka ir ļoti precīza, apmeklētājiem nepamanāma, viegli ieviešama un izmantojama. Tūristu plūsmas skaitīšanas sistēmu nodrošina ieraksta un video novērošanas iekārta. Ar video arhivēšanas programmas palīdzību atskaitēs tiek uzglabāti visi vēsturiskie dati (diena, nedēļa, mēnesis, gads), pieejama statistika par noteiktu dienu, ar stundu detalizāciju grafiskā un tabulas formā, iespējams apskatīt statistiku par katru pieslēgto kameru un visām kopā. Pēc vajadzības var izveidot atskaiti par noteiktu periodu.

Kokneses tūrisma centrs sadarbībā ar SIA „ Datu tehnoloģiju grupu” ir uzsācis uzskaites sistēmas testēšanu. Uzkrātā pieredze un zināšanas uzņēmumam ļauj izstrādāt labāko un ekonomiski pamatotāko risinājumu tieši klienta vajadzībām. Tūristu skaitītāji nodrošina 95-98% lielu precizitāti, datu apskates iespēju ar mobilajām aplikācijām, interneta piekļuvi, divpusēju skaitīšanu, iespēju veikt patstāvīgu sistēmas auditu neatejot no datora, izmantojot interneta pārlūku.

Kokneses tūrisma centram un Likteņdārza veidotājiem ir iespēja izmērīt mārketinga ietekmi uz tūristu plūsmām, analizējot dienas, nedēļas vai mēneša datus, optimizēt apskates objektu darba laiku, uzlabot personāla darba plānošanu un piemērot stratēģisko mārketingu atkarībā no apmeklētāju plūsmām. Turklāt rodas iespēja salīdzināt Likteņdārza un Kokneses pilsdrupu apmeklētību arī pēc darba laika un ziemas sezonā.

Avots: koknese.lv