Par Latvijas tautas un dabas dzīvotspēju Latvijā!

Jaunumi

12.01.2012 15:13

Latvijas Zaļā partija rīkos piketu pie Ministru Kabineta

Rīt, 13. janvārī plkst. 07:00-18:00 Latvijas Zaļā partija Rīgā pie Ministru Kabineta rīkos protesta akciju pret Latvijas iesaistīšanos Visaginas AES būvniecības projektā. Preses konference mediju pārstāvjiem paredzēta plkst. 11:00 pie MK.

„Ar šo protesta akciju mēs, protams, paužam nosodošu attieksmi pret atomenerģijas izmantošanu, kas ir ļoti kaitīga un bīstama gan videi, gan cilvēkiem, tomēr, galvenokārt, mēs vēlamies panākt diskusiju Saeimā un sabiedrībā, jo pagaidām tiek izteikti tikai populistiski saukļi un nevienam nekas īsti nav skaidrs. Esam izsūtījuši vēstules vairākām LR ministrijām, lai noskaidrotu cik informētas ir valdošās institūcijas un pārsteidzoši, ka lielākā daļa viennozīmīgi atbild – trūkst informācijas. Tas ir ne tikai absurdi, bet arī bīstami, jo kā var piekrist atbalstīt kaut ko, par ko pašiem nav saprašanas?”, tā Edgars Tavars, LZP valdes priekšsēdētājs.

Latvijas Zaļā partija aicina ikvienu, kam rūp Latvijas nākotne, mūsu visu veselība un labklājība kā arī vēlas uzzināt patiesību par to, ko Latvijai īsti nozīmē iesaistīšanās jaunas AES būvniecībā, pievienoties akcijai visas dienas garumā, bet jo īpaši plkst. 11:00, kad paredzēta preses konference.

LZP deputāti ar vairāku ZZS deputātu atbalstu jau iesnieguši Saeimā pieprasījumu, kurā lūdz premjeru Valdi Dombrovski atbildēt uz vairākiem jautājumiem. Šodien 12. janvārī Saeimas sēdē deputātu pieprasījums tika nodots izskatīšanā Saeimas Pieprasījuma komisijā. Ar jautājumiem drīzumā būs  iespējams iepazīties LZP mājaslapā.

LZP 13.janvārī svin savu dzimšanas dienu un vēlas sabiedrībā aktualizēt zaļo filozofiju, kuru pārstāv jau 22 gadus.