JaunumiJaunumi

11.07.2012 13:31

Latvijas Zaļā partija tiekas ar Ekonomikas ministru

Šodien 11. jūlijā Latvijas Zaļās partijas (LZP) pārstāvji tikās ar Ekonomikas ministru Danielu Pavļutu (RP), lai runātu par Latvijas enerģētikas politiku un tās attīstības scenārijiem, kā arī par būvniecības likumu virzību parlamentā.

Edgars Tavars, LZP valdes priekšsēdētājs atzīst, ka saruna noritējusi konstruktīvi un bez jebkādām sarkanajām līnijām – „galvenie sarunas temati bija Visaginas AES Lietuvā un Latvijas iespējamā dalība šajā projektā – cenšamies uzraudzīt, lai netiek pieņemti sasteigti lēmumi. Tālāk diskutējām par sašķidrinātās gāzes termināli Rīgas Brīvostā un atjaunojamo energoresursu ražošanu Latvijā, kā arī būvniecības likuma attīstību”.

Tikšanās laikā ministra kungs atkārtoti apliecināja, ka jūlija mēneša laikā tiks veiktas nepieciešamās redakcionālās izmaiņas LZP iesniegtajai deklarācijai Saeimā par Visaginas AES.

Uz tikšanos ar ministru bija devušies četri LZP pārstāvji: valdes priekšsēdētājs Edgars Tavars, līdzpriekšsēdētājs Viesturs Silenieks, kā arī valdes locekļi Ingmārs Līdaka un Inese Aizstrauta.