JaunumiJaunumi

09.01.2018 11:36

Latvijas Zaļai partijai pievienojas Ikšķiles novada domes deputāti

Pirmdienas vakarā Ikšķilē notika LZP izbraukuma valdes sēde, kurā tika lemts par septiņu jaunu biedru uzņemšanu partijā. LZP sastāvu papildināja visi septiņi Ikšķiles novada domes deputāti, kuri šajā sasaukumā pašvaldībā tika ievēlēti no "Vienotības" saraksta un kas kopā ar LZS deputātiem līdz šim veidoja domes koalīciju. Pirms iestāšanās LZP no "Vienotības" izstājās divi Ikšķiles novada domes deputāti – Indulis Trapiņš un Arvīds Akmanis.

Savā uzrunā klātesošajiem Ikšķiles novada domes priekšsēdētājs Indulis Trapiņš norāda, ka savstarpējie “Vienotības” politiķu strīdi un asā vārdu apmaiņa, nesaprotamie un neizskaidrojamie lēmumi, skaidras ideoloģijas trūkums un neiedziļināšanās reģionu patiesajās vajadzībās, ir radījusi ļoti lielu vēlētāju uzticības kritumu, ko skaidri pierāda pašvaldību vēlēšanu rezultāti. Pēdējā laika notikumi liek secināt, ka partija “Vienotība” vairs nespēj risināt valstij un pašvaldībām aktuālus jautājumus.

Lai pildītu saviem vēlētājiem dotos solījumus un veicinātu novada attīstību, Partijas “Vienotība” Ikšķiles nodaļa savu politisko nākotni saista ar vienu no vecākajām politiskajām partijām Latvijā - Latvijas Zaļo partiju, kura daudzu gadu garumā ir stingri iestājusies par vērtībām, kuras ir tuvas arī mums (nacionālie jautājumi, apkārtējā vide un tās saglabāšana, uzņēmējdarbības veicināšana, reģionu attīstība). Ikšķiles nodaļa arī atzinīgi vērtē Māra Kučinska valdības darbu un Latvijas Zaļās partijas paveikto viņa vadītās valdības ietvaros.

“Mums ir svarīgi īstenot novada attīstībai atbilstošu politiku, tādēļ esam droši, ka arī mūsu vēlētāji Ikšķiles novadā atbalstīs mūsu izvēli!": tā savu lēmumu pamato Indulis Trapiņš.

LZP valdes priekšsēdētājs Edgars Tavars atzina, ka par partijā uzņemtajiem cilvēkiem saņemtas labas rekomendācijas un tuvākajā laikā Ikšķilē tikšot atjaunota LZP reģionālā nodaļa.