JaunumiJaunumi

01.06.2017 19:01

LZP Baldones nodaļa organizē tikšanos ar zaļās atmodas tēvu Arvīdu Ulmi

Šī gada 26.maijā Baldonē notika Latvijas Zaļās partijas (LZP) Baldones nodaļas organizētais atpūtas vakars ar Vides aizsardzības kluba (VAK) dibinātāju un zaļās atmodas tēvu Arvīdu Ulmi (LZP).

Saules pielietajā sestdienā mūsu biedri un klātesošie baldonieši, kopā ar A.Ulmi, gremdējās atmiņās par zaļās atmodas pirmsākumiem, VAK dibināšanu, kā arī sabiedrības saliedētību iestājoties ne tikai par Latvijas valsts neatkarības, bet arī dabas aizsardzības mērķiem, kā arī baudīja organizatoru sarūpētās instrumentāli muzikālās pauzes.

Otrā pasākuma daļā A.Ulme klātesošos, īpaši sanākušās dāmas, iepriecināja ar saviem romantiskajiem dzejas veltījumiem un citātiem no pēdējā laikā izdotajiem dzejas krājumiem.

Savukārt trešajā, neformālajā daļā, mielojoties ar LZP Baldones nodaļas kolēģu sarūpēto cienastu, notika neformālas sarunas par un ap politiku un pārmaiņām Baldones novadā un valstī, ko vajadzētu nest 3.jūnija vēlēšanām.

“Esam ļoti priecīgi, ka šajā politiski trauksmainajā priekšvēlēšanu laikā Ulmes kungs kā tāds miera balodis ienesa arī mūsmājās pavasarim tik piederīgu romantisma dzirksti”, norādīja LZP Baldones nodaļas vadītāja un pasākuma iniciatore Viola Āboltiņa.