JaunumiJaunumi

29.09.2016 11:29

LZP biedrs R.Raimo nominēts LOK prezidenta amata vēlēšanām

Carnikavas novada domes deputāts, Latvijas Zaļas partijas biedrs Roberts Raimo, nominēts Latvijas Olimpiskās komitejas prezidenta amata vēlēšanām, kuras norisināsies 30.septembrī.

Roberts Raimo uzskata, ka ir pienācis laiks mainīt LOK vadību, jo tā ir attālinājusies no olimpiskajiem ideāliem, nav spējusi nodrošināt pietiekamu naudas tēriņu atklātību, tās politika vērsta uz resursu izsmelšanu, ne vairošanu. LOK neesot skatījuma kā iziet no esošās smagās situācijas sporta jomā, īpaši jaunatnes sportā un sporta speciālistu nodrošinājumā. Sportā  nepietiek, ka dzīvojam tagadnē, lai konkurētu pasaules arēnās, ir jābūt pussoli priekšā.

Roberts Raimo uzskata, ka pārmaiņas jāsāk no augšas, jo evolucionārā ceļā tas nav iespējams.

Roberts Raimo uzskata, ka valsts pārvaldes funkcijas sportā ir aizgājušas par tālu, jo kontroles iespējas praksē faktiski ir neefektīvas.

Olimpiskās asamblejā viceprezidenta amatam nominēts arī Aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis.

Jau ziņots, ka Olimpiskās komitejas prezidenta amata vēlēšanām, kas 30.septembrī notiks  LOK Ģenerālās asamblejas pārskata – vēlēšanu sesijas laikā, ir izvirzīti divi kandidāti - līdzšinējais LOK prezidents Aldons Vrubļevskis un olimpietis, Carnikavas sporta centra vadītājs Roberts Raimo.

Roberts Raimo ir olimpisko spēļu dalībnieks distanču slēpošanā, bijis Latvijas distanču slēpošanas izlases galvenais treneris, Latvijas Slēpošanas savienības valdes loceklis, desmit gadus strādājis Rīgas domes sporta vadībā, mācījies un strādājis LSPA, kur pēdējos gadus aktīvi piedalās studentu zinātnisko darbu vērtēšanas komisijas darbā, beidzis arī Latvijas Universitātes Juridisko fakultāti.

Šobrīd Roberts Raimo ir Carnikavas novada domes deputāts, sekmīgi vada Carnikavas novada pašvaldības iestādi “Carnikavas sporta centrs”.