JaunumiJaunumi

10.09.2016 18:55

LZP Sporta apakšpadomē diskutē par sporta jomas attīstību Latvijā

8.septembrī notika kārtējā Latvijas Zaļās partijas (LZP) sporta apakšpadomes sanāksme, kurā padomes dalībnieki, olimpieši un partijas vadība apsrieda sporta jomai aktuālos jautājumus.

Ievaddaļā klātesošie sniedza savu vērtējumu par Latvijas sportiest dalību aizvadītajās RIO olimpiskajās spēlēs, norādot uz viņuprāt būtiskājiem šķēršļiem un problēmām labāku rezultātu sasniegšanai.

Tāpat tika diskutēts par to, ka Latvijai svarīga ir izšķiršanās sporta jomā, lai definētu virsmērķi - lielāks daudzums augsti kvalificētu sportistu un līdz ar to bagātīgāks medaļu pienesums vai orientācija uz tautas sportu un veselīgu nāciju kopumā.

LZP Sporta apakšpadomes vadītājs Voldmārs Lūsis aicināja klātesošo partijas valdes priekšsēdētāju Edgaru Tavaru un līdzpriekšsēdētāju Viesturu Silenieku sniegt priekšlikumu par partijas polisko redzējumu un virzību sporta jomā.

Klātesošie vienojās, ka, lai varētu kvalitatīvi modelēt sporta jomas virzību, nepieciešama padziļinātāka esošās situācijas izpēte un komunikācija ar nozares pārstāvjiem un jonas pārzinātājiem.