JaunumiJaunumi

07.10.2016 21:17

LZP valdes priekšsēdētājs E.Tavars novēl G.Truksnim neļauties provokācijām

Latvijas Zaļās partijas valdes priekšsēdētājs Edgars Tavars šodien tikās ar Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētāju Gati Truksni (ZZS/LZP). Tikšanās laikā tika pārrunāti dažādi jautājumi, arī G.Trukšņa aizturēšana šī gada 4. oktobrī.

E.Tavars: “Vēl vakar situācija bija ļoti neskaidra un pretrunīga. Šobrīd, ņemot vērā tikšanās laikā pārrunāto, manī pastiprinājušās aizdomas, ka konkrētajai “aktivitātei” ir politiska pieskaņa. Iespējamais iemesls  - pozitīvās pārmaiņas Jūrmalas pilsētā un G.Trukšņa komandas stabilais sniegums. Šobrīd visi sagaidām izlēmīgu rīcību no tiesībsargājošām iestādēm, kas tiesiskā ceļā šim jautājumam “pieliks punktu” un lietas atrisināšana netiks vilcināta. Ņemot vērā, ka kolēģi no LZP vadības uzticējuši man ar šo jautājumu detalizētāk iepazīties, tad attiecīgi arī LZP valde un abi līdzpriekššedētāji - Ingmārs Līdaka un Viesturs Silenieks - tiks informēti par situāciju, kas radusies saistībā ar mūsu partijas biedra G.Trukšņa aizturēšanu laikā no 4. līdz 6. oktobrim”. E.Tavars vēl Jūrmalas mēram izturību un spēku arī turpmāk būt ne mazāk enerģiskam, strādājot pie Jūrmalas pilsētas attīstības.

“Ja tiesas ceļā pierādīsies, ka aizturētā persona ir patiesi vainīga, tad, viennozīmīgi par savu vainu ir jāatbild likuma priekšā. Tai pat laikā šāda veida tukšs troksnis “sit” ne tikai par partijas, bet arī par konkrētas tiesībsargājošās institūcijas reputāciju,” atzīst E.Tavars.