Par Latvijas tautas un dabas dzīvotspēju Latvijā!

Jaunumi

17.10.2012 11:09

Meklē Latvijas zaļāko grāmatvedi!

„Zaļā josta” izsludina kandidātu pieteikšanos nominācijai „Latvijas Zaļākais grāmatvedis 2012”, meklējot ciparu pavēlnieku, kas ikdienā pievērš uzmanību vides jautājumiem, atbalsta zaļo dzīvesveidu, mudina līdzcilvēkus rīkoties videi draudzīgi un kura kolēģi un draugi lepojas ar viņa zaļo dzirkstelīti.

Nominācija tiek pasniegta pirmo reizi, pievēršot uzmanību dažādu profesiju pārstāvju iesaistei tīras Latvijas vides veidošanā. Nominācijas mērķis ir apzināt Latvijas grāmatvežu veikumus vides labā, noskaidrojot to grāmatvedi vai galveno grāmatvedi, kas ar savām rūpēm par vidi ir šogad spējis paveikt visvairāk.

Nominācijai kandidātus iespējams pieteikt līdz 2012. gada 22. oktobrim, aizpildot SIA „Zaļā josta” mājas lapā www.zalajosta.lv publicēto pieteikuma formu. Nominācijai var pieteikties arī pats grāmatvedis.

Apkopojot visus pieteikumus tiks noteikti trīs nominācijai atbilstošākie pretendenti, no kuriem žūrija izvēlēsies vienu, kas saņem īpašu goda balvu un titulu „Latvijas Zaļākais grāmatvedis 2012”. Kandidātu pieteikumos īpaši tiks vērtēti nominācijas pretendentu paveiktie darbi vides labā, izvērtējot, cik plaša mēroga tie ir un vai ar savu zaļo filozofiju kandidāts spējis radīt pārmaiņas savā darbavietā, tuvākajā apkārtnē vai sabiedrībā kopumā.

 

Avots: Zaļā Josta