JaunumiJaunumi

07.02.2017 23:06

Partijas vēlēšanu sarakstu līderi pulcējas otrajā LZP priekšvēlēšanu seminārā

2017.gada 4.februārī  Ķeguma novada Rembates pagasta Z/S  “Dimantu kalns”, sadarbībā ar Latvijas Zaļās partijas (LZP) Ogres nodaļu notika otrais priekšvēlēšanu darba seminārs vēlēšanu saraksta līderiem, koordinatoriem un vēlēšanu procesā iesaistītajām personām.

Semināra laikā klātesošie uzklausīja aktuālo informāciju par kopējo politisko situāciju pasaulē un Eiropā (D.Šmits), izklāstu saistībā ar situāciju valstī un valdībā kontekstā ar 2017.gada 3. jūnija vēlēšanām (A.Krauze (ZZS/LZS), lekcijas laikā tika iepazīstināti ar līderisma principiem un pašmotivāciju (L.Zariņa), tehnisko informāciju par sekmīgas priekšvēlēšanu kampaņas nodrošinājumu (ref.L.Štāla), kampaņas veidošanas principiem un sasaisti ar politisko situāciju valstī ( E.Tavars). Otrajā semināra darba daļā notika praktiskais darbs grupās, sagatavojot priekšvēlēšanu darba plānus un vēlāk tos prezentējot citiem klātesošajiem kolēģiem.

Semināra ietvaros LZP valdes priekšsēdētājs E.Tavars uzsvēra, ka šī brīža prioritāte ir atbalsta nodrošināšana visiem LZP sarakstiem Latvijā, lai 3.jūnija pašvaldību vēlēšanās varētu sasniegt pēc iespējas labāku rezultātu, palielinot zaļo deputātu pārstāvniecību pašvaldībās.