JaunumiJaunumi

04.03.2019 22:21

Prezentēts ZZS deputātu kandidātu saraksts Eiropas Parlamenta vēlēšanām

4. martā, Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) iepazīstināja ar apvienības kandidātiem un programmu šā gada 25. maijā gaidāmajām Eiropas Parlamenta vēlēšanām.

ZZS kandidātu sarakstā Eiropas Parlamenta vēlēšanām ir 16 Latvijas Zaļās partijas (LZP) un Latvijas Zemnieku savienības (LZZ) izvirzīti pārstāvji. Saraksta līdere būs Dana Reizniece-Ozola, kā otrais numurs startēs Raimonds Bergmanis.

Eiropas Parlamenta vēlēšanām ZZS ir izstrādājusi programmu, akcentējot jautājumus, kurus apvienības pārstāvji ir gatavi risināt, Eiropas Savienības līmenī aizstāvot Latvijas nacionālās intereses. Ar programmas galvenajiem uzstādījumiem iepazīstināja D.Reizniece-Ozola (LZS), savukārt Raimonds Bergmanis (LZP) pievērsās Eiropas drošības un aizsardzības politikai, bet Ringolds Arnītis (LZS)  lauksaimniecības politikai.

Pasākumā piedalīsies ne tikai izvirzītie kandidāti Eiropas Parlamenta vēlēšanām, bet arī ZZS veidojošo partiju līderi: LZS valdes priekšsēdētājs Augusts Brigmanis un LZP valdes priekšsēdētājs Edgars Tavars, kas sniedza savu redzējumu par programmu un komandu.

Esam patiesi priecīgi un gandarīti, ka LZP šajā sarakstā pārstāv Raimonds Bergmanis, Arvīds Barševskis, Edgars Vorslovs, Anitra Tooma, Mārtiņš Toms Staks Artūrs Strautmanis un Edgars Tavars.