Aktivitātes un akcijasAktivitātes un akcijas

07.03.2013

Bites un ķīmija - video

Visi, kas nevēlas Latvijas dravu iznīcināšanu un lauku pārvēršanu par ķimikāliju izmēģinājumu poligonu, tiek aicināti šodien 7. martā 12.00 pie Zemkopības ministrijas, lai, bišu dūkoņas pavadībā, izkūpinātu no ZM amatpersonu...lasīt tālāk »


14.02.2013

Latvijas Zaļā partija izvirza Rīgas mēra kandidātu - preses konference

Pirmdien, 18. februārī, plkst. 11:00 Rīgā, Kalnciema ielā 30 Latvijas Zaļā partija (LZP) ielūdz uz Rīgas pašvaldību vēlēšanu pirmo saraksta kandidātu paziņošanu, tai skaitā Rīgas zaļā mēra un vēlēšanu programmas oficiālo...lasīt tālāk »


21.11.2012

Izvēlies Latviju!

Latvijas Zaļā partija (LZP) aizvadītajā valdes sēdē nolēmusi atbalstīt visas iniciatīvas, kas vērstas uz Latvijā ražotas produkcijas noieta veicināšanu pašmāju tirgū. Ik pa laikam mūsu redzeslokā nonāk dažādas kampaņas, kuras...lasīt tālāk »


05.11.2012

Zaļās partijas aktīvisti protestē pret Visgainas AES būvniecību

Uzvilkuši aizsargtērpus pret radiāciju un uzlikuši respiratorus, pirmdien pie Lietuvas vēstniecības seši Latvijas Zaļās partijas (LZP) aktīvisti protestēja pret Visaginas atomelektrostacijas (AES) būvniecību Lietuvā, novēroja...lasīt tālāk »


24.10.2012

Velo kross Garkalnē 28.oktobrī

Jau pavisam drīz 2012.gada sacensību sezonas pēdējās sacensības - Latvijas Rudens čempionāts riteņbraukšanā krosā -  28.oktobrī, Garkalanē. Ar sacensību Nolikumu var iepazīties šeit. Aicināti visi sporta un velo...lasīt tālāk »


22.10.2012

Ingmārs Līdaka Saeimas debatēs par 2013.gada budžetu 1.lasījumā

Labdien, cienījamie klātesošie! Šis budžets ar visiem pavadošajiem likumiem droši vien nav ne labāks, ne arī diži sliktāks par pāris iepriekšējiem budžetiem. Nu tas ir tikpat grāmatvedisks, pareizs un, protams, pelēks. Ir arī pa...lasīt tālāk »


22.10.2012

Ikdienas sīkumi arī ir svarīgi - 10 veidi, kā dzīvot zaļāk

Reizēm cilvēki ir kūtri uz dzīvesveida maiņu par labu zaļākam – sak, ko tad es, neko lielu jau tāpat nevaru izdarīt, tādējādi rodot attaisnojumu vecajiem ieradumiem. Bet liela nozīme ir arī sīkumiem – jo pārvērsti par pastāvīgiem...lasīt tālāk »


18.10.2012

Juglas ezerā ielaistas aptuveni 9240 līdakas

Mājokļu un vides komitejas priekšsēdētājs Vjačeslavs Stepaņenko un departamenta direktors Anatolijs Aļeksejenko otrdien, 16.oktobrī, Juglas ezerā ielaida aptuveni 9240 līdakas, lai papildinātu zivju resursus. Ezerā kopumā tika...lasīt tālāk »


17.10.2012

Meklē Latvijas zaļāko grāmatvedi!

„Zaļā josta” izsludina kandidātu pieteikšanos nominācijai „Latvijas Zaļākais grāmatvedis 2012”, meklējot ciparu pavēlnieku, kas ikdienā pievērš uzmanību vides jautājumiem, atbalsta zaļo dzīvesveidu, mudina līdzcilvēkus rīkoties...lasīt tālāk »


15.10.2012

R.Vējonis: Lietuvas tautas lēmums ir solis tuvāk reģiona apdraudējuma mazināšanā

Latvijas Zaļā partija (LZP) apsveic Lietuvas tautas lēmumu, vakar referendumā noraidot Visaginas AES projektu! „Tas ir solis tuvāk mūsu visu drošībai un reģiona apdraudējuma mazināšanā. Cerams, ka referenduma rezultāts liks...lasīt tālāk »


12.10.2012

Petīcija par Baltijas jūras reģionu brīvu no atomenerģijas

Latvijas Zaļā partija iniciējusi un Eiropas zaļie atbalstījuši petīciju par Baltijas jūras reģionu brīvu no atomenerģijas. Tā balstīta pamatā uz Latvijas zaļās partijas iesniegto un Eiropas zaļo kongresā apstiprināto rezolūciju,...lasīt tālāk »


26.09.2012

Ingmārs Līdaka - atbildes vēstule Valdim Zatleram

A.god Zatlera k-gs! Izlasot Jūsu interviju „Zatlers: Kad paklūpu pie Dailes teātra, nolamāju Rīgas vadību” (TVNET 25.09.12), ar skumjām nācās secināt, ka man neizprotamu iemeslu dēļ Jūsu sirdī sakrājusies varena žults deva...lasīt tālāk »


25.09.2012

Eiro ieviešana - pašmērķis vai 
stratēģisks solis?

"Kāpēc eiro?" bija galvenais jautājums diskusijā, kas pagājušo piektdien pulcēja ap divsimt baušķenieku. Uz to atbildes sniedza Eiropas Parlamenta deputāti Krišjānis Kariņš un Kārlis Šadurskis (abi "Vienotība"), Saeimas...lasīt tālāk »


20.09.2012

Ekonomiskais izrāviens ir pretējs mērķis ilgtspējīgai attīstībai - NAP2020 nav atbalstāms

Vakar Latvijas Zaļās partijas (LZP) valde pēc vairākām reģionālo nodaļu sapulcēm un biedru iesniegtajiem priekšlikumiem nolēma, ka šobrīd esošais Nacionālās attīstības plāns (NAP) piedāvātajā redakcijā nav atbalstāms, jo...lasīt tālāk »


18.09.2012

Edgars Tavars: Vai tiešām Zaļ-Zemnieku „dāvaniņas”?

Pagājušajā nedēļā Saeima, balsojot par izmaiņām šī gada budžetā, atbalstīja arī vairākus Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) iesniegtos priekšlikumus, par kuriem šobrīd atsevišķas politiskās partijas runā kā par naudu „ZZS...lasīt tālāk »


Rāda no 1 līdz 15 no kopējiem 154

1

2

3

4

5

6

7

Nākošā >