Aktivitātes un akcijasAktivitātes un akcijas

18.09.2012

"Liec upē akmeni" un glāb Latvijas upes!

Vai zināji, ka ieliekot akmeņus seklā upē var veicināt to straujteci un tā tiek pasargāta no aizaugšanas? Tik vienkārša, bet vienlaikus zinātniski pārbaudīta ideja radās vides zinātniekam un hidrologam Andrim Urtānam, kas kopā ar...lasīt tālāk »


13.09.2012

Nāc uz Gandra dabas skolu un kļūsti par meistarīgu dabas garu

Jau trešais gads, kad visi dabas draugi tiek aicināti uz "Gandra dabas skolu" - īpašu vienas dienas meistarklašu ciklu, kas norisināsies 29.septembrī, no plkst. 9.30, Rīgas sirds zaļajā stūrī - Hartmaņa muižas teritorijā,...lasīt tālāk »


11.09.2012

Eva Kārkliņa, Rojas pašvaldības vadītāja: VARAM ir no pašvaldībām atšķirīga izpratne par prioritātēm

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijai (VARAM) un tās vadītājam - ministram Edmundam Sprūdžam (RP) - ir no pašvaldībām atšķirīga izpratne par prioritātēm, aģentūrai LETA savu redzējumu pauda Rojas novada domes...lasīt tālāk »


10.09.2012

Forums par zaļās ekonomikas iespējām

2012. gada 14. septembrī plkst. 09:00 Rīgā, Arodbiedrību mājā, Bruņinieku ielā 29/31 notiks Brīvības un solidaritātes fonda, Ziemeļvalstu Ministru padomes un Eiropas progresīvās izpētes fonda (FEPS) rīkots forums „Latvijas zaļās...lasīt tālāk »


07.09.2012

Andrejs Svilāns gatavs pieķēdēties pie nociršanai paredzēta simtgadīga ozola

Bijušais LZP valdes priekšsēdētājs, Salaspils Botāniskā dārza direktors un domes deputāts Andrejs Svilāns ir gatavs pieķēdēties pie nociršanai paredzēta simt gadus veca ozola. Ozolu plānots nocirst, jo tas traucējot krustojuma...lasīt tālāk »


06.09.2012

Skolēnus aicina iesaistīties kustībā dzīvesvietas apkārtnes sakopšanā „Zaļākai Latvijai”

Valsts izglītības satura centrs un SIA „Zaļā josta” izsludina pieteikšanos kustībai „Zaļākai Latvijai”. Pieteikties aicināti vispārējās, profesionālās, speciālās un interešu izglītības iestāžu audzēkņi, kā arī vides izglītības...lasīt tālāk »


04.09.2012

Žirafu diena Rīga Zoo 8.septembrī!

Rīgas Zooloģiskais dārzs sadarbībā ar dokumentālo filmu kanālu Viasat Nature ieguvis svarus, ar kuriem varēs nosvērt lielos dzīvniekus līdz pat 3000 kg. Par godu šim notikumam 8. septembrī plkst 13:00 tiek rīkota Viasat Nature...lasīt tālāk »


29.08.2012

Ceļu satiksmes drošība pirmsskolās un vispārējās izglītības iestādēs

Latvijas Zaļā partija šodien nosūtījusi vēstuli Izglītības un zinātnes ministram Robertam Ķīlim ar aicinājumu izstrādāt programmas par ceļu satiksmes noteikumiem pirmsskolām un vispārējās izglītības iestādēm, kuras būtu...lasīt tālāk »


22.08.2012

Garkalnes novada izglītības iestādēs mācību līdzekļu trauksmes šogad nebūs

Kā jau vēstīts, Tiesībsarga birojs visas skolas ir informējis, ka tām nav tiesību pieprasīt vecākiem mācību līdzekļu iegādi. Tomēr, tuvojoties septembrim, vecākiem daudzviet Latvijas skolās izsniedz nepieciešamo mācību grāmatu...lasīt tālāk »


22.08.2012

Uzņēmumi savlaicīgi tiek aicināti pieteikties atbalstīt ikgadējās rudens „Tīrības dienas”

Kā katru gadu, arī šogad, oktobris tiek pasludināts par „Tīrības dienu” mēnesi, kura laikā iedzīvotāji, valsts iestādes un uzņēmumi tiek aicinātas sakopt un satīrīt ikvienu valsts stūrīti, sākot no savām mājām, uzņēmumiem un...lasīt tālāk »


21.08.2012

Elektriskais auto vai elektriskais velosipēds – kas valstij izdevīgāk?

Ir labi, ka tiek atbalstītas dažādas iniciatīvas, grūdieni, palīdzība potenciāli labām lietām, ja ir pārliecība, ka patiešām tās ir labas. Gada pirmajā pusē izskanējušās ziņas par plānoto atbalstu elektrotransportam ir...lasīt tālāk »


13.08.2012

Vienības brauciena organizatori aicina uz bezmaksas velonodarbībām

Velomaratona organizatori piedāvā pilnvērtīgi sagatavoties gada lielākajiem riteņbraukšanas svētkiem - 2. septembra Vienības braucienam Siguldā, apmeklējot bezmaksas velonodarbības. Treniņi notiks Biķernieku kompleksajā sporta...lasīt tālāk »


10.08.2012

Strazdupīte atkal grimst mēslos!

Bieži vien gan mums pašiem, gan arī mūsu viesiem tiek uzsvērts, ka Rīga ir zaļā galvaspilsēta. Protams, ka tituls pelnīts, jo dabisko pamatņu daudzums Rīgas pilsētvidē ir visnotaļ ievērojums. Tomēr kāda gan jēga no mazajām upēm,...lasīt tālāk »


09.08.2012

Pēc 50 gadu pārtraukuma Rīgas Zoo apskatāmi pingvīni

Rīgas Zooloģiskajā dārzā no šodiens līdz augusta beigām būs apskatāmi 17 Džentū pingvīni, kas ieradušies no Edinburgas zoodārza Lielbritānijā, lai Rīgā pavadītu karantīnu pirms izceļošanas no Eiropas Savienības uz Ķīnas...lasīt tālāk »


07.08.2012

Zaļi atradumi RIMI plauktos

Anitra Tooma, vides žurnāliste un Latvijas Zaļās partijas gandrīz vai mūžsens biedrs stāsta par saviem "zaļajiem"  pirkumiem lielveikalā "RIMI", kurus var diezgan veiksmīgi atkārtot un sameklēt arī citos pārtikas preču...lasīt tālāk »


Rāda no 16 līdz 30 no kopējiem 154

< Iepriekšējā

1

2

3

4

5

6

7

Nākošā >