Aktivitātes un akcijasAktivitātes un akcijas

07.08.2012

Mārupe – pirmā, kur pilnībā nodrošina bezmaksas šķirošanu privātmājās

Jūlija vidū katra Mārupes privātmāja ieguvusi šķirošanas somu komplektu: dzeltenu – vieglā iepakojuma (plastmasa, papīrs un metāls), zaļu – stikla burku un pudeļu šķirošanai. Somu iztukšošana notiks katra mēneša trešajā otrdienā...lasīt tālāk »


02.08.2012

Mežaparka Zaļajā teātrī atgriežas brīvdabas izrādes

No 2. līdz 5. augustam kultūras un atpūtas parka „Mežaparks” Zaļajā teātrī notiks „Teātra un mūzikas svētki”. Brīvdabas izrādes skatītājiem vienmēr bijušas lielā cieņā, tāpēc nolemts tās atsākt arī Zaļajā teātrī. Pasākumus...lasīt tālāk »


01.08.2012

Zaļie piedalīsies pasaules velokurjeru sacensībās

Šogad 3.-5. augustā ASV Ilinoisas štata pilsētā Čikāgā norisināsies divdesmitais pasaules čempionāts velokurjeriem, kurā aizstāvēt pērn iegūto pasaules čempiona titulu dosies arī Latvijas komanda. Mūsu komandu šogad pārstāvēsdivi...lasīt tālāk »


01.08.2012

Raimonds Vējonis: Varas augstprātība

26. jūlijā Saeimas valdošā koalīcija (Vienotība, Nacionālā apvienība, reformu partija un neatkarīgie deputāti) nobalsoja par grozījumiem referendumu likumā. Šis balsojums vienlaikus bija atbilde uz daudziem jautājumiem un jaunu...lasīt tālāk »


11.07.2012

Latvijas Zaļā partija tiekas ar Ekonomikas ministru

Šodien 11. jūlijā Latvijas Zaļās partijas (LZP) pārstāvji tikās ar Ekonomikas ministru Danielu Pavļutu (RP), lai runātu par Latvijas enerģētikas politiku un tās attīstības scenārijiem, kā arī par būvniecības likumu virzību...lasīt tālāk »


11.07.2012

Latvijas velo kartes prezentācija – uzaicinājums

Uzaicinājums uz preses konferenci – pirmās interaktīvās intereneta kartes “Latvijas velo karte” prezentāciju Biedrība “Latvijas Riteņbraucēju apvienība” (LATRIT) šajā sezonā nāk klajā ar jaunu produktu – Latvijas Velo...lasīt tālāk »


06.07.2012

Garkalnes veloceliņa atklāšana

Ar krāšņiem tērpiem un īsti sportisku riteņu izbraucienu ceturtdienas pēcpusdienā atklāts jaunais Garkalnes novada veloceliņš. Veloceliņš ir 7,9 kilometrus garš. Tā sākums ir netālu no lielveikala "Depo" (pie Siguldas šosejas)...lasīt tālāk »


06.07.2012

Raimonds Vējonis Lielajā talkā pie Mārupītes - video

Raimonds Vējonis "Lielajā talkā" pie Mārupītes gatvojas cīņai par zaļu un tīru Rīgu!   lasīt tālāk »


04.07.2012

Video no Dabas koncertzāles Demenē

30. jūnjā Demenē notika ikgadējais pasākums "Dabas koncertzāle". Uz to bija devušies arī Zaļās partijas biedri un, lūk, arī video:   Autors: Ingmārs Līdaka lasīt tālāk »


28.06.2012

E.Tavars: aicinām VARAM un VVD „nestiept gumiju”, bet rīkoties

Latvijas Zaļā partija š.g. 1. jūnijā nosūtīja Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijai (VARAM), kā arī Valsts vides dienestam (VVD) vēstuli par vides prasību neievērošanu Rīgā, Sarkandaugavā saistībā ar SIA „B.L.B....lasīt tālāk »


26.06.2012

Kādēļ riteņbraucējiem ir vēlme šķērsot luksaforu pie sarkanās gaismas?

Neaizstāvot ceļu satiksmes noteikumu pārkāpējus, tomēr rodas jautājums, kādēl riteņbraucēji mēdz uzvesties atšķirīgi pie luksafora sarkanās gaismas signāla un kādēļ tie mēdz neievērot luksafora sarkanās gaismas signālu. Šajā...lasīt tālāk »


22.06.2012

Rīgas Zoo stāsti: Vardes, kas planē, rok un indē

Portāls Delfi.lv sadarbībā ar Rīgas Zooloģisko dārzu uzsākcis projektu, kura ietvaros tiek aprakstīti dažādu zoodārza iemītnieku dzīve un ieradumi. Šoreiz Delfi devās uz siltāko vieto zooloģiskajā dārzā – Tropu māju, kur...lasīt tālāk »


21.06.2012

Kontrolēs ģenētiski modificēto augu un citu kultūraugu līdzāspastāvēšanu

Turpmāk pašvaldības varēs kontrolēt ģenētiski modificēto augu un citu kultūraugu līdzāspastāvēšanu, paredz šodien Saeimā trešajā un galīgajā lasījumā pieņemtie grozījumi ģenētiski modificēto (ĢM) organismu aprites likumā, kur...lasīt tālāk »


19.06.2012

Līdaka, Vējonis, Seržants: Deklarācija par Latvijas iespējamo līdzdalību Visaginas AES projektā

Šodien Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijā tika skatīts Latvijas Zaļās partijas (LZP) ilgi gaidītais un vienīgais dienaskārtībā iekļautais jautājums, proti, par Latvijas iespējamo dalību...lasīt tālāk »


18.06.2012

Mora atomenerģiskais darbs

Moris savu ir padarījis, moris var būt brīvs... Šādas asociācijas pārņēma pēc tam, kad pēc vairākkārtējām sarunām ekonomikas ministrs Daniels Pavļuts beidzot uzaicināja Latvijas Zaļo partiju uz tikšanos ministrijā, lai...lasīt tālāk »


Rāda no 31 līdz 45 no kopējiem 154

< Iepriekšējā

1

2

3

4

5

6

7

Nākošā >