Aktivitātes un akcijasAktivitātes un akcijas

28.03.2012

Atvērtās meža dienas 2012

Pavasarim iestājoties, AS "Latvijas valsts meži" aicina skolas un citus dabas draugus piedalīties gadskārtējās Meža dienās visā Latvijā - stādīt mežu, izlikt putnu būrīšus un sakopt dabu no atkritumiem! Atvērtajiem Meža dienu...lasīt tālāk »


28.03.2012

Putnu dienas Rīgas ZOO

Gaisā virmo pavasaris un teju katru dienu manāma kāda jauna gājputnu suga, kas atgriezusies Latvijā, bet zīlītes un zvirbuļi jau meklē ligzdvietas. Zooloģiskajā dārzā jau veikta pērn uzlikto putnu būru kontrole un tīrīšana. Nu...lasīt tālāk »


22.03.2012

E.Tavars: Katram savu radioaktīvo tenisbumbiņu

Latvijas Zaļās partijas birojs ir saņēmis laikraksta „Jūrmalas Nedēļa” rakstu par Visaginas AES būvniecības tēmu. Spriežot pēc autora retorikas, viņš ir nikns par tiem meliem un puspatiesībām, kas ir izskanējušas Latvijas mediju...lasīt tālāk »


20.03.2012

Ūdens diena 22.martā

Latvijas Avotu biedrība aicina uz Pasaules ūdens dienai veltītu konferenci 22.martā plkst. 10:00 Dabas muzejā, kuras tēma šogad ir: “Ūdens un pārtikas drošība”. Konferenci organizē “Latvijas avotu biedrība” sadarbībā ar SIA...lasīt tālāk »


12.03.2012

Zaļie piemin Fukušimas katastrofu un sveic Valdi Dombrovski

Atceroties Fukušimas katastrofas postījumus pērnā gada 11. martā un pieminot bojāgājušos, Latvijas Zaļā partija (LZP) vēlreiz liek aizdomāties par potenciālajiem draudiem ikvienam iedzīvotājam, ja Visaginā, Lietuvā tiks uzbūvēta...lasīt tālāk »


09.03.2012

Ingmārs Līdaka par izmaiņām Dzīvnieku aizsardzības likumā

Vakar, Saeimā notika debates un balsojums par izmaiņām Dzīvnieku aizsardzības likumā. Viens no izmaiņu iniciatoriem bija mūsu deputāts Ingmārs Līdaka. Zemāk variet iepazīties ar viņa uzrunu Saeimas deputātiem. Citu deputātu...lasīt tālāk »


06.03.2012

Garkalnes novads aktīvi atbalsta zaļās idejas

Garkalnes novadā martā tiek īstenots vērienīgs pasākums - Izglītojošs vides projekts Garkalnes novada izglītības iestādēs „Skaties dziļāk - PET atkritumi, to ietekme uz vidi un šķirošanas nozīme”. Projekta iniciators un vadītājs...lasīt tālāk »


29.02.2012

Par brīvu piekļuvi Latvijas ūdenstilpju krastiem!

28. februārī Ingmārs Līdaka Saeimā rīkoja preses konferenci par biedrību „Par brīvu Lielā Baltezera krastu”, „Jūrmalas aizsardzības biedrība” un „Vides aizsardzības klubs” rosinātajām izmaiņām „Aizsargjoslu likuma” 37. pantā, kas...lasīt tālāk »


21.02.2012

Mūsējie Vides faktos!

Pāris nedēļas atpakaļ Lielās talkas rīkotāji kopā ar Latvijas Zaļās partijas biedriem un atbalstītājiem veica izmēģinājumu 21. aprīlī gaidāmajai Lielajai talkai, kuras tēma šogad būs ūdeņi - ūdenstilpņu un to apkārtņu tīrīšana un...lasīt tālāk »


14.02.2012

Zaļie rosina samazināt nodokļus motocikliem un uzņēmumu automobiļiem

2010. gada nogalē tika ieviestas izmaiņas Transportlīdzekļa ekspluatācijas nodokļa un uzņēmumu vieglo transportlīdzekļu nodokļa likumā, kas paredz, ka uzņēmumiem savi automobiļi jāaprīko ar globālās pozicionēšanas sistēmām (GPS)...lasīt tālāk »


07.02.2012

Tev patīk aviācija un fotografēt? Tad šis konkurss ir domāts tieši tev!

Starptautiskā lidosta Rīga rīko fotokonkursu par aviācijas tēmu. Šāds konkurss tiks rīkots katru mēnesi un gada beigās no labākajām iesūtītajām fotogrāfijām tiks veidots kalendārs 2013.gadam! Tā kā šobrīd jau ir februāris,...lasīt tālāk »


06.02.2012

Lielā Talka aicina - ūdenstilpņu sakopšanas pilotprojekts 11.februārī!

Ceru, visiem vēl atmiņā, ka Latvijas Zaļā partija pērnā gada rudenī ierosināja nākamo Lielo Talku taisīt par sava veida ūdens talku, rosināja sakopt upes un pārējās tuvumā esošās ūdenstipnes! Un tātad, mūsu ierosinājumi ir...lasīt tālāk »


31.01.2012

Aicinām uz ziemas velobraucienu pa Lojas upi

LZP līdzpriekšsēdētājs Viesturs Silenieks 5. februārī aicina uz ziemas velobraucienu pa Lojas upi! Svētdien 5.februārī plkst 11:00 tikšanās pie Jērkules ezera (4,5 km aiz Raganas, braucot Valmieras virzienā, kreisajā pusē no...lasīt tālāk »


13.01.2012

Labāk šodien aktīvs nekā rītdien radioaktīvs! VIDEO

2012.gada 13. janvārī, kas ir Latvijas Zaļās partijas dzimšanas diena, lai pievērstu valdības un sabiedrības uzmanību Latvijas dalībai Visaginas AES projektā, LZP aktīvisti organizēja kampaņu, kurā viena no sastāvdaļām ir zemāk...lasīt tālāk »


12.01.2012

Ingmāra Līdakas uzstāšanāss 12.janvāra Saeimas sēdē

Šodien 12.janvārī notika kārtējā Saeimas sēde, kur tribīnē kāpa viens no mūsu zaļākajiem biedriem - deputāts Ingmārs Līdaka, lai runātu par atomelektrostacijas izveidi Visaginā. Piedāvājam iepazīties ar Saeimas stenogrammu un...lasīt tālāk »


Rāda no 76 līdz 90 no kopējiem 155

< Iepriekšējā

1

2

3

4

5

6

7

Nākošā >