PublikācijasPublikācijas

05.06.2012

Cik izdevīgi Latvijai ir piedalīties Visaginas AES projektā?

Latvija vēl svārstās, vai pievienoties Lietuvas iecerētajam Visaginas atomelektrostacijas (AES) projektam. Līdz 28. jūnijam Lietuva gaida atbildi. Vai dalība Visaginas AES atrisinās Latvijas enerģētiskās atkarības situāciju? Ko...lasīt tālāk »


24.05.2012

Kodolaritmētika. Kurš un kā maksā par kodolenerģijas ražošanu?

Pēc Starptautiskās atomenerģijas aģentūras datiem, patlaban pasaulē darbojas 436 atomelektrostacijas (AES), kas kopumā saražo 14% pasaules patērētās elektroenerģijas. Pēdējo gadu laikā ekspluatācijā ir nodoti deviņi jauni...lasīt tālāk »


17.05.2012

"Gāzes kopprojekts nodziest" - žurnālā "Ir"

Jebkurā kartē redzams, ka Igaunija, Latvija un Lietuva ir mazas valstis, kas atrodas kaimiņos. Pavisam cita aina atklājas, meklējot atbildi uz jautājumu, kāpēc Baltijas valstīm nav izdevies vienoties par kopēju sašķidrinātās...lasīt tālāk »


10.05.2012

A.Luhse par aviopasažieru skaita samazināšanos: Vētra ūdens glāzē

Vētra ūdens glāzē, šodien intervijā Latvijas Radio masu medijos aprakstīto aviopasažieru skaita samazināšanos raksturoja Rīgas lidostas vadītājs un LZP biedrs Arnis Luhse. Kā ziņots, aprīlī lidostā Rīga apkalpots par 8,7%...lasīt tālāk »


12.04.2012

Ingmārs Līdaka: Sveiki, zaļie Krievijas spiegi!

Latvijas Radio raidījumā Krustpunkti 28. martā žurnālisti iztaujāja Latvijas galveno spiegu apkarotāju, Satversmes aizsardzības biroja (SAB) vadītāju Jāni Kažociņu. Latvijas valsts noslēpumu uzticamais sargs par slavējamu atzina...lasīt tālāk »


22.03.2012

E.Tavars: Katram savu radioaktīvo tenisbumbiņu

Latvijas Zaļās partijas birojs ir saņēmis laikraksta „Jūrmalas Nedēļa” rakstu par Visaginas AES būvniecības tēmu. Spriežot pēc autora retorikas, viņš ir nikns par tiem meliem un puspatiesībām, kas ir izskanējušas Latvijas mediju...lasīt tālāk »


29.02.2012

Viesturs Silenieks: Latvijas Energo ne-Atkarība

Žurnālā "Vides Vēstis" mūsu līdzpriekšēdētājs Viesturs Silenieks visai sīki un smalki par Latvijas energo-lietām. ....."Arvien biežāk nākas aizdomāties par Latvijas energoneatkarību. Tiek meklēti un apspriesti dažnedažādi...lasīt tālāk »


20.02.2012

LZP deputāts iesaka ierobežot iespējas iedzīvotājiem kāpt uz nedroša ledus

Pilnībā iedzīvotājiem aizliegt kāpt uz ledus nevajadzētu, bet aizliegumu varētu piemērot brīžos, kad tas ir īpaši bīstami - tūlīt pēc ledus izveidošanās un pavasarī, kad ledus kļūst trausls, atzina Saeimas Aizsardzības, iekšlietu...lasīt tālāk »


31.01.2012

Rīgas lidosta sasniegusi augstu kvalitātes rādītāju

«Lai gan pasažieru skaits nemainīgi pieaug, varam lepoties ar izciliem apkalpošanas rādītājiem,» uzsver lidostas «Rīga» valdes priekšsēdētājs un LZP biedrs Arnis Luhse. 2011.gadā lidostas «Rīga»» Virszemes apkalpošanas...lasīt tālāk »


19.01.2012

Uz Rīgas brīvostas ēkām uzstādīs saules kolektorus

Līdz šā gada rudenim uz trīs Rīgas brīvostas pārvaldes ēku jumtiem tiks uzstādīti vakuuma saules kolektori, kas vasarā nodrošinās silto ūdeni, bet rudenī un pavasarī nodrošinās apkures sistēmas papildus priekšsildīšanu ar...lasīt tālāk »


10.01.2012

Raidījumā "Nekā personīga" LZP viedoklis par Visaginas AES

Svētdien 08.janvārī TV3 raidījumā "Nekā personīga" bija skatāms sižets par Visaginas AES būvniecības projektu Lietuvā. Savu viedokli tajā paudusi arī Latvijas Zaļā partija. Sižets par atomenerģiju un atomelektrostaciju Lietuvā...lasīt tālāk »


02.11.2011

Trīs vīri mežā - intervija ar LZP biedru Aigaru Nitišu laikrastā "Ir"

Aivars Kļavis, speciāli Ir 19.oktobris 2011; Laikraksts "Ir" - Trīs vīri mežā; Foto — Kaspars Krafts, F64; Viss sākās, kad viņi ar Husqvarna zāģi devās cirsmā. Nopelnīto tālredzīgi ieguldot, trīs jēkabpiliešu uzbūvētais...lasīt tālāk »


25.10.2011

Publikācija NRA: Vējonis: "Koalīcijai nav mugurkaula"

Autors: Elita VEIDEMANE; Datums: 25.10.2011; Izdevums: Neatkarīgā Rīta Avīze Latvijai; Rubrika: Viedoklis; Intervija ar vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Raimondu Vējoni. Ja otrdien tiks apstiprināta valdība,...lasīt tālāk »


18.10.2011

Viesturs Silenieks un Puaro

Vērojot valdības peripetijas un cirka izrādei līdzīgo šovu Saeimas zālē vakar (17.okt), atliek vien piekrist mūsu līdzpriekšsēdētāja Viestura Silenieka sacītajam "Beidzamajā laikā valdības veidošanas sarunām vairs nesekoju...lasīt tālāk »


12.10.2011

Diena: Muzikālais ronis ar hūti

Laikraksts Diena 12. oktobrī publicējis Ievas Štālas rakstu par LZP biedru Evaldu Liepiņu "Muzikālais ronis ar hūti". E. Liepiņš ir ziemas peldētāju kustības Latvijā aizsācējs un norāda, ka arī šoziem turpinās rūdīt miesu un...lasīt tālāk »


Rāda no 46 līdz 60 no kopējiem 111

< Iepriekšējā

1

2

3

4

5

6

7

Nākošā >