PublikācijasPublikācijas

24.09.2011

ES komisārs: Ekonomikai jābūt ekoloģiskai

"Pašreizējos krīzes apstākļos visai drosmīgs ir apgalvojums, ka visi pūliņi nav jāvelta tikai darbavietu radīšanai un ekonomikas kopprodukta izaugsmei. Bet vai tāda ir ilgtermiņa domāšana? Nebūt ne. Lai gan valdībām, kuru...lasīt tālāk »


14.09.2011

LZP biedrs izdevis grāmatu par šahu

Mūsu partijas biedrs Jānis Grasis ir izdevis grāmatu, kas veltīta viņa vaļaspriekam – šaham. Grāmata izdota ar mērķi popularizēt Latvijā šahu, jo tā popularitāte kopumā krietni atpaliek no sporta fanu intereses par hokeju,...lasīt tālāk »


08.09.2011

Dienas Bizness: Arnis Luhse = uzvarētājs

Apsveicam un lepojamies ar LZP biedru Arni Luhsi! Laikraksts Dienas Bizness savā rubrikā par uzvarētāju nosaucis lidostas Rīga valdes priekšsēdētāju Arni Luhsi, atzinīgi novērtējot viņa paveikto atbildīgajā amatā. A. Luhses...lasīt tālāk »


07.09.2011

Vējonis: samazināt Krievijas gāzes ietekmi būs grūti

7. septembrī laikrakstā "Diena" publicēta politisko partiju pārstāvju diskusija par enerģētikas politiku, kurā piedalās arī LZP līdzpriekšsēdētājs Raimonds Vējonis. Diskusijas kopsavilkums un ekspertu komentāri pilnā apjomā...lasīt tālāk »


03.09.2011

Avīze "Zaļo, Rīga!"

Jau pavisam drīz rīdzinieki savās pastkastītēs saņems nelielu avīzi, kurā būs atrodami dažādi zaļie padomi un ieteikumi, zaļo pasākumu kalendārs septembrim,  kā arī intervijas ar dažiem no mūsu zaļajiem Rīgas deputātu...lasīt tālāk »


30.08.2011

Latvijas Avīzes saruna ar Arni Luhsi

Edvīns Kamoliņš, Gaisa vārtu saimniecībaLatvijas Avīze, 30.08.2011. Pērn decembra vidū Satiksmes ministrija apstiprināja jaunu lidostas "Rīga" valdi, tās priekšsēdētāja amatā ieceļot Arni Luhsi. Ar viņu sarunājas Viesturs...lasīt tālāk »


23.08.2011

Ineses Aizstrautas viedoklis par topošo Būvniecības likumu

Saeima š.g. 9. jūnijā pirmajā lasījumā apstiprināja jauna Būvniecības likuma projektu, un šobrīd Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisija strādā pie likuma sagatavošanas 2. lasījumam. LZP biedrei,...lasīt tālāk »


22.08.2011

Intervija ar Arni Luhsi "Neatkarīgajā"

Ilze UpīteInvestē drošībai, infrastruktūrai un kapacitātei Gaisa transports ir dinamiska un strauji augoša nozare, un gaisa pārvadājumu bāzes punktiem – lidostām – ir jābūt spējīgām sekot līdzi tirgus attīstībai....lasīt tālāk »


08.08.2011

Raksts Lietišķajā Dienā par Rīgas lidostas attīstību

Lasiet žurnālā "Lietišķā diena" rakstu "Turku dancis lidostā Rīga" par to, kā mūsu biedra Arņa Luhses vadībā attīstās "Starptautiskā Lidosta Rīga". Ja durvis aizveras, tikt iekšā var arī pa logu – pēc tāda principa vadījušies...lasīt tālāk »


19.07.2011

Intervija ar Viesturu Silenieku laikrakstā SestDiena

Airēs jebkurā laivā Egīls Zirnis, 2011. gada 16. jūlijs Savulaik Latvijas Zaļās partijas līderis Indulis Emsis deklarēja principu „būt zaļajai spalviņai pie jebkuras valdības cepures”. Laika gaitā tas atjaunotās Latvijas...lasīt tālāk »


13.07.2011

Ungārijas aviosabiedrība interesējas par Rīgu

Ungārijas zemo cenu aviosabiedrība Wizz Air interesējas par iespēju veidot bāzi Rīgā, un pašlaik tas ir reālākais projekts, par kuru notiek sarunas, atklāj starptautiskās lidostas Rīga valdes priekšsēdētājs, LZP biedrs Arnis...lasīt tālāk »


08.07.2011

Intervija ar Jāni Trupovnieku

Balvu vietājā laikraksta "Vaduguns" 6. jūnija izdevumā lasāma intervija ar LZP biedru un Balvu nodaļas vadītāju Jāni Trupovnieku par politiku, nākontes plāniem un to, kādi Balvi varētu izskatīties pēc 10 gadiem. Pavisam drīz...lasīt tālāk »


06.07.2011

Studenti lidostā

Rīgas starptautiskā lidosta arvien biežāk kļūst par prakses vietu studentiem gan no Latvijas, gan no ārzemju mācību iestādēm, ziņo laikraksts "Bizness un Baltija" „Ņemot vērā, ka jauniešu interese par darbu aviācijas nozarē ir...lasīt tālāk »


02.06.2011

Uzvarētājs!

LZP biedra, bijušā partijas priekšsēdētāja Arņa Luhses vadītā starptautiskā lidosta Rīga maijā apkalpojusi 478 373 pasažierus, kas ir par 16,5% vairāk nekā pērn šajā pašā laika periodā, kad tika apkalpoti 410 423 ceļotāji, ziņo...lasīt tālāk »


20.05.2011

I. Aizstrauta radio raidījumā "Kā labāk dzīvot"

LZP Valdes locekle Inesa Aizstrauta vienlaicīgi arī arhitekte, Arhitektu savienības biedre, Būvinženieru savienības biedre un Latvijas teritoriālplānotāju asociācijas valdes locekle, 2011.g. 3. martā viesojās radio raidījumā...lasīt tālāk »


Rāda no 61 līdz 75 no kopējiem 111

< Iepriekšējā

1

2

3

4

5

6

7

Nākošā >