PublikācijasPublikācijas

11.02.2010

Populārākais politiķis internetā - Saeimas deputāts Ingmārs Līdaka

Otrdien, 9.februārī, atzīmējot Vispasaules Drošāka interneta dienu, Latvijas Interneta asociācija projekta "Net-Safe Latvia" sadarbībā ar "Microsoft Latvia" organizēja diskusiju "Bērnu drošība sociālajos...lasīt tālāk »


04.02.2010

R. Vējonis: Latvijai jāatsakās no kvotām atjaunojamajai enerģijai

Kā intervijā laikrakstam "Neatkarīgā" norādījis ministrs, "Latvijā vēsturiski atjaunojamo energoresursu jomā notiek lielas spēles attiecībā uz kvotu dalīšanu: dabū "pareizie", un nedabū "nepareizie". Tādēļ, viņaprāt, kvotas...lasīt tālāk »


06.01.2010

LZP līdzpriekšsēdētāja V. Silenieka viedoklis par izmaiņām Latvijas likumdošanā

Laikrakstā "Diena" 04.01.2010. publicēts LZP līdzpriekšsēdētāja V. Silenieka viedoklis par izmaiņām likumdošanā, kuras no 2010. gada aizliedz politiskajās partijās ieņemt jebkādus amatus valsts iestādēs, valsts...lasīt tālāk »


29.12.2009

Latvijas Zaļā partija uzskata - Pašvaldību teritoriālā reforma Latvijā izgāzusies

Latvijas Zaļās partijas Valde apkopojot aizejošā gada politiskos notikumus secināja, ka Latvijā reģionālā pašvaldību reforma nav nesusi gaidīto rezultātu. Uzklausot Zaļās partijas pašvaldību deputātu viedokli, partijas vadība...lasīt tālāk »


09.12.2009

No LZP biedra V. Kalnozola nepiedzīs 5,9 miljonus latu

Rīgas apgabaltiesa pirmdien noraidījusi Lietuvas uzņēmuma "MG Baltic Investment" prasību pret atbildētājiem Valdi Kalnozolu, SIA "Ranka K" un SIA "Kalnozols un partneri" par 5,87 miljonu latu zaudējumu atlīdzību saistībā ar ...lasīt tālāk »


18.11.2009

Ingmārs Līdaka - aizver durvis

Ingmāra Līdaka plakāts - aizver durvislasīt tālāk »


13.11.2009

Intervija ar Latvijas Zaļās partijas domnieku - Mr. Universe Bodibildinga titula ietuvēju Aivaru Visocki

Žurnālā "Patiesā dzīve" novembra numurā ir publicēta intervija ar Latvijas Zaļās partijas domnieku un 2009. gada Mr. Universe Bodibildinga titula ieguvēju Aivaru Visocki.lasīt tālāk »


04.11.2009

Ekoceļotājs

Latvijas Zaļās partijas biedre Irēna Romanovska ir izveidojusi ekotūrisma aģentūru, kas piedāvā ceļot nedaudz netradicionāli, ar atbildību par apkārtējo vidi un cilvēkiem. Ir iznācis jaunais Ekoceļotāja numurs, kurā var...lasīt tālāk »


27.10.2009

Lidostā sadauzīta Aivara Visocka izcīnītā Mr. Universe trofeja

Aivars Visockis nedēļas noagalē izcīnīja Mr. Universe bodybuilding čempiona titulu. Savukārt pirmdien atgriežoties Rīgā, viņu sagaidīja nepatīkams pārsteigums - trofeja bija salauzta. Visockis neslēpj, ka izcīnītā trofeja ir...lasīt tālāk »


27.10.2009

Ingmāram Līdakam pasniegta jaka ar "Aizver muti!'

Saeimas deputāts Ingmārs Līdaka (attēlā), kurš par publiskās telpas varoni kļuva aizvadītajā nedēļā, kad pamatīgi aizsvilās Saeimas sēdes laikā, ticis pie jakas ar savu attēlu un nu jau par folkloru kļuvušo izsaucienu "Aizver...lasīt tālāk »


21.10.2009

Raimonds Vējonis aicina Rīgu cīnīties ar gaisa piesārņojumu.

Tuvākajā laikā Eiropas Komisija pret Latviju varētu uzsākt pārkāpuma procedūra par gaisa kvalitātes direktīvu prasību neievērošanu. Tāpēc vides ministrs Raimonds Vējonis (ZZS) aicina Rīgas mēru Nilu Ušakovu (SC) beidzot...lasīt tālāk »


20.10.2009

Arvīds Ulme: Neatkarība ir neizbēgama

Pārdotā āda Iestājoties lepnajā un tik daudz-sološajā Eiropas Savienībā, domājām, ka pārdosim tikai savu ādiņu, bet nu izrādās - esam pārdevuši savu Dvēselīti.. Pārdevušies... Kad Latvijai bija jāizdara izvēle, vai maz ...lasīt tālāk »


15.10.2009

Raudot, dziedot un lamājoties deputāti panāk karoga izkāršanas noteikumu negrozīšanu

Ceturtdien, 15. oktobrī, negaidīti asas un emocionālas debates izvērtās par "Jaunā laika" (JL) deputāta Igora Aleksandrova priekšlikumu vairs tik stingri nereglamentēt valsts karoga izkāršanu svētku un sēru dienās pie...lasīt tālāk »


13.10.2009

Latvijā atkritumus dedzināšanai nekontrolēti neievedīs

Neatbilst patiesībai plašsaziņas līdzekļos izskanējušais apgalvojums, ka gandrīz slepeni ir pieņemti grozījumi Atkritumu apsaimniekošanas likumā un tādējādi pavērts ceļš nekontrolētai atkritumu ievešanai Latvijā ...lasīt tālāk »


12.10.2009

Vējonis: vides aizsardzības sistēma ir uz sabrukuma robežas

Jau veiktie un tuvākajā nākotnē iespējamie valsts finansējuma samazinājumi vides aizsardzības institūcijām faktiski paralizē un grauj ilgstoši un veiksmīgi veidoto Latvijas vides aizsardzības sistēmu, kā arī reāli draud...lasīt tālāk »


Rāda no 91 līdz 105 no kopējiem 111

< Iepriekšējā

1

2

3

4

5

6

7

Nākošā >