Rīgas vēlēšanu apgabals:

1.      Guntis Belēvičs
2.     Kārlis Seržants
3.     Māris Kučinskis
4.     Valdis Kalnozols
5.     Edgars Tavars
6.     Jānis Rāzna
7.     Arvīds Ulme
8.     Artūrs Graudiņš
9.     Jānis Stakens
10.   Reinis Uzulnieks
11.     Elita Kalniņa
12.     Inga Gudēviča
13.     Jānis Ieviņš
14.     Jānis Zīvers
15.     Māris Salzirnis
16.     Baiba Stabulniece
17.     Māris Slokenbergs
18.     Ģirts Mazurs
19.     Gunārs Binde
20.     Uldis Beite
21.     Kristaps Treimanis
22.     Daina Vasiļevska
23.     Mārtiņš Jirgens
24.     Gints Briežkalns
25.     Dace Rolava
26.     Jeļena Malahova
27.     Renārs Vītols
28.     Rolands Bārenis
29.     Rihards Plotka
30.     Gatis Dzērve-Tāluts
31.     Rūta Bendere
32.     Andris Tēraudkalns
33.     Katrīna Killa
34.     Ivars Bārdiņš
35.     Askolds Kļaviņš

Vidzemes velēšanu apgabals:

1.     Jānis Dūklavs
2.     Ingmārs Līdaka
3.     Andris Siliņš
4.     Armands Krauze
5.     Inese Aizstrauta
6.     Ainārs Mežulis
7.     Indriķis Putniņš
8.    Artis Rasmanis
9.     Vugars Ecmanis
10.   Arnis Luhse
11.     Imants Pastors
12.     Didzis Zemmers
13.     Aivars Nalivaiko
14.     Aivars Straume
15.     Agris Lungevičs
16.     Jānis Leitis
17.     Valters Dambe
18.     Voldemārs Lūsis
19.     Gatis Ābele
20.     Inese Kārkliņa
21.     Inguna Rožkalne-Žubure
22.     Vita Pūķe
23.     Uldis Plūmīte
24.     Māris Dzelzskalns
25.     Gunārs Ciglis
26.     Sandra Rone
27.     Vijārs Griķis
28.     Andris Mihaļovs
29.     Ingrīda Vilkārse

Latgales vēlēšanu apgabals:

1.     Raimonds Vējonis
2.     Rihards Eigims
3.     Jānis Klaužs
4.     Jānis Trupovnieks
5.     Līga Kozlovska
6.     Ēvalds Cauņa
7.     Andrejs Panteļējevs
8.     Staņislavs Šķesters
9.     Vitolds Kudurs
10.     Pāvels Melnis
11.     Arvīds Raciborskis
12.     Antija Vēvere
13.     Diāna Upeniece
14.     Ruta Grustāne
15.     Izolde Stugle
16.     Kaspars Rimšs
17.     Jānis Golubevs
18.     Valerijs Kozlovs

 

Zemgales vēlēšanu apgabals:

1.     Augusts Brigmanis
2.     Uldis Augulis
3.     Andris Bērziņš
4.     Raimonds Bergmanis
5.     Juris Vectirāns
6.     Vilnis Veinbergs
7.     Dagnija Staķe
8.     Inga Štāle
9.     Aivars Dronka
10.   Mārtiņš Ruža
11.    Ilona Virza-Zariņa
12.    Ēriks Zaporožecs
13.    Guntis Kalniņš
14.    Elita Keiša
15.    Jānis Blūzmanis
16.    Alīda Vāne
17.    Liene Rulle

Kurzemes vēlēšanu apgabals:

1.     Dana Reizniece-Ozola
2.     Aija Barča
3.     Gundars Daudze
4.     Mareks Segliņš
5.     Dainis Karols
6.     Alfons Spēks
7.     Jānis Vucāns
8.     Irēna Opšteine
9.     Ilze Kļava
10.    Mārtiņš Martinsons
11.    Aldis Slavinskis
12.    Aivars Rudzroga
13.    Edgars Putra
14.    Jānis Megnis
15.     Uldis Boitmanis
16.     Valdis Skujiņš